Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Concept Car


tymko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Prawdę mówiąc zacisk, tarcza i opona (szczególnie boczny profil ;-)) podoba się, ale felga jak dla mnie odpada - prawie identyczna jak te w autach Koenigsegga... Model bardzo oryginalny więc starałbym się przyozdobić go w oryginalne felgi... ale to chyba kwestia gustu także się nie przejmuj ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki HXL wiem wiem trochę nawiązywałem z tym projektem felgi do Koenigsegga, podobają mi się takie z kółkami. Ciężko coś wymyślić oryginalnego, i jeszcze żeby pasowało do całości. Będę jeszcze coś próbował, może się uda coś wykombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BigBen

No i te są najlepsze. Wkońcu Koenigseeg to też concept przelany na jezdnie z kartki papieru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Znacznie lepiej niż te od Koenigseega, he he!!!

Wygląda zajefajnie. Bardzo przestrzenne - cool! Wewnętrzną część, pociągnął bym bardziej do środka - tzn. zrobiłbym ją masywniejszą, jeśli wiesz o co mi chodzi - jak nie to narysuję.

Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HXL mniej więcej wiem o co Ci chodzi ale jak możesz to narysuj.

Dzięki za opinę, cieszy mnie to że się Wam spodobała felga, teraz muszę się zabrać za inne elementy. Zastanawiam się jeszcze nad oponą, czy taka może zostać czy zrobić jakąś inną?

Teraz będę robić światła. Zaglądajcie, będę wrzucać jak coś zrobię.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śtraśnie nabaźgrane o TU

ale ogólnie chodziło mi o to by krawędź wewnętrznego elementu znajdowała się na czerwonej linii. Przez to felga była by "mocniej przymocowana do samej obręczy" i ogólnie wydaje mi się, że lepiej by to wyglądało... jeszcze bardziej przestrzennie ;-) może to tylko kwestia gustu :)

Tak czy inaczej wygląda oryginalnie i przede wszystkim wydaje mi się, że będzie pasować do modelu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego tych diód na górze nie pociągnąłeś na całej linii... teraz ta szpara nad elementem od wewnątrz sprawia wrażenie jakby ta lampka była niedokończona?!?

Poza tym b. okay ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze jak sie zepniesz to i sprawnie modelujesz. Ten koncept jest ok ale do dopracowania na szkicu był ciut inny - ciut lepszy coś ci sie rozjechał, niby takie niuanse ale wiesz jako projektant diabeł tkwi w szczegółach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały koncept zrobił mi spore kuku na głowie:) Gratulacje twórczości! co do tych lamp to tak mis ie pomyślało ze może byłoby lepiej gdyby taki rząd diód jak jest na górze był też na dole albo dookoła!tak czy inaczej- zacny model!Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znacznie lepiej tymko! dobrze to wygląda - dawaj dalej (!!!)

 

damusTo - z konceptami tak to już chyba jest, że wstępny zarys znacznie odbiega od finalnej wersji i to zazwyczaj szczegóły sprawiają, że model może być nie do poznania - dwie, trzy linie poprowadzone w innym miejscu, zmieniony detal.. that's how it works ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności