Skocz do zawartości

PLUSMIX, co sadzicie...


Baldack

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio zgubilem telefon;/

no i tak sie glowie czy warto kupic cos w tym PLUSMIX'e...

moze doradzicie

stawki:

70 gr za 1min gdzie koliwek

20 sms gdzie koliwek

40 mms

na 24 miechy mysle o wzieciu Sony Ericson J210i

http://www.plusgsm.pl/promocje/mix_plus/wielka_obnizka_w_mix/regulamin/wielka_obnizka_w_mix_ii_24_30.pdf

 

ma moze ktos mial z tym stycznosc?...

prosze o opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

vv3k70r-bez komentarza to zostawie.

A co do plus mix to wole oczywiscie tel na karte choc moja kuzynka ma to i dośc dobrze to wygląda, kolega ostatnio tez brał na 36 m-ce i super mało płaci i ma na rozmowy, ciągle dzwoni i zawsze mu starcza, tez o tym kiedys myslałem ale z drugiej strony ****** sie na 2 miechy w płacenie to tez nie najlepiej :]

Ogolnie na + jezeli wiesz ze co miesiąc bedziesz miał na załadowania :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czystej ciekawosci zapytalbym sprzedawcy co takiego jest w tej usludze ze jest dwa razy drozsza niz w kraju obok :)

 

za minute rozmowy z telefonu na karte place niecale 30gr.... mnie dali za tanio czy Was probuja obedrzec?

technologia ta sama przeciez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuciel, bo jak mi sie nei spodobaly ceny kompow to sprowadzilem z emiratow, okazalo sie ze przy zakupie pieciu sztuk jest dwa razy taniej a przesylka w cenie obudowy... dlatego zawsze mnei ciekawi dlaczego za ten sam towar, te sama usluge musze placic dwie rozne ceny na tej samej planecie...

po to konsumenci robia strony z porownaniem cen, zeby cwaniaki od marketingu nei wciskaly kitu ludziom ze placa za COS, skoro placa za ROZRZUTNOSC SPRZEDAWCY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol to chyba fotka simensa mi sie otworzyla no nic moze mi cos nie teges przez ten chmurki ... co do tego telefonu to co widze kumpla na uczelni to mu włanczam raporty bo biedak nie umie.. wiec troche sie pobawilem tym telefonikiem jak dla mnie na pewno na + choc siemens to siemens ludzi ktorzy uzywali noki czy ericsona moze nie podejsc bo troche to inaczej wyglada.. ja uzywam siemensow od czasow SL45i czyli od jakichs 4 lat i jak najbardziej polecam..

edit. samsunga fakt w zadnym wypadku nie brac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baldack, no i jak?

Ja dziś kupiłam też mixa, ale w erze. Długo zastanawiałam sie nad abonamentem, ale w mixie mieli chyba troche lepszy telefon, padło na takie coś: http://www.motorola.com/motoinfo/product/details.jsp?globalObjectId=120

Oczywiście nic wypasionego, ale w sumie jestem zadowolona. Lubie cienkie;-)

Umowa na 2 lata, 20 zł co miesiec doładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności