Skocz do zawartości

Samochód Vice City - Mały problemik


Big Ben

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam wielką prośbę a mały problem (dla mnie duży ponieważ nie umiem korzystać z programów 3D)

Mam samochód do Gta Vice City. Wszystko jest ok ale drzwi mają oś na środku i gdy je otwieram to wygląda to tak jak bym obracał drzwi obrotowe. Mógłby mi ktoś przesunąć oś otwierania. Proszę o pomoc, please, please !!!!

 

Tu jest ten samochód:

http://www.gtanetwork.it/zone/pafiledb.php?action=file&id=1674

 

Jeśli ktoś podejmie się tego zadania i naprawi ten problem niech napisze na forum a ja podam mu maila na który mi prześle ten samochód...

Bardzo was proszę o pomoc...

 

P.S.

I jeszcze żeby szyby nie były takie czarne ale to już nie jest takie ważne

Pozdrawiam i DZIĘKUJĘ ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ale masz problem, co to nie ma innych samochodów do gta? lepiej jak byś sam coś spróbował zadziałać a nie idziesz na łatwizne, sciągnij sobie zanoza modeler przeciągnij taki punkt ( nie pamiętam jak sie nazywa) który odpowiada za oś, zapisz i to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam problem...w sprawach modelowania jestem kompletnie zielony. Jedni mają przyjemność i są dobrzy w robieniu w takich czy innych programach, jedni lubią jeździć na rowerze inni lubią jeszcze coś innego. Ja na przykład gram na gitarze i to mi sprawia przyjemność. Skoro są ludzie których nazwijmy to pasją, jest praca w programach 3d to dlaczego nie miałbym się zwrócić do nich o pomoc skoro ja, jak już mówiłem się na tym kompletnie nie znam (próbowałem w tym coś kiedyś robić ale nie rajcowało mnie to więc po co mam coś robć na siłę ?).

Niestety nie ma nigdzie drugiego Ferarri Testarossy...

Będzie ktoś chętny do pomocy ?

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm trzeba pivota przesunąć, ale niestety, plik zostal zabezpieczony tzn. W zmodeler jest taka funkcja, ze jak sie konczy prace to sie tam zaznacza tka opcje, zeby nikt nie mogl...edytowac..

 

no chyba ze najnowsza wersja to moze, ale ona nie jest juz darmowa jak dawniej.

Jest wiele innych modeli Testarossy i lepszych do Vice City . Wiec chyba nie powinno byc dalej problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że tworzenie grafiki 3d nie jest twoją pasją nie oznacza, że nie musisz się trochę poświęcić na siłe, żeby przesunąć se pivota, bo to nie wymaga za wiele do obczajenia w programie graficznym, twoje wytłumaczenie powodu dla którego się lenisz i chcesz, żeby ktoś odwalił za ciebie cuś takiego jest po prostu żałosne... graficy 3d siedzą w programach kilka lat, żeby się czegoś nauczyć, ale żeby przesunąć pivota, to normalnie mogłeś to zrobić w tym samym czasie, w którym pisałeś tutaj i stękałeś o pomoc... ale wolisz szkolić się w wykorzystywaniu innych do swoich celów jak każdy prawdziwy polaK ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że tworzenie grafiki 3d nie jest twoją pasją nie oznacza, że nie musisz się trochę poświęcić na siłe, żeby przesunąć se pivota, bo to nie wymaga za wiele do obczajenia w programie graficznym, twoje wytłumaczenie powodu dla którego się lenisz i chcesz, żeby ktoś odwalił za ciebie cuś takiego jest po prostu żałosne... graficy 3d siedzą w programach kilka lat, żeby się czegoś nauczyć, ale żeby przesunąć pivota, to normalnie mogłeś to zrobić w tym samym czasie, w którym pisałeś tutaj i stękałeś o pomoc... ale wolisz szkolić się w wykorzystywaniu innych do swoich celów jak każdy prawdziwy polaK ...

 

Nie pyskuj gówniarzu. Ja nawet nie wiem co to jest "pivot". Myślisz, że nie otwierałem tego pliku z zamiarem poprawki ? Otworzyłem go, lecz nic nie mogłem tam zrobić. Jeśli mam tracić 5 godzin, na poprawienie głupich drzwi, to jednak wolę poprosić o pomoc osobę, której ta modyfikacja zajmie (domyślam się) ok 5 minut...

Ten czas, wolę poświęcić na szlifowanie moich umiejętności gry na gitarze...

A co do twojego ostatniego zdania: Nie interesuje mnie modelowanie i praca w programach 3D, więc po jaką ****** mam cierpieć ucząc się ich obsługi ?

Wielokrotnie pomagałem ludziom w sprawach dotyczących moich umiejętności (gry na gitarze) i nigdy nie nazwałem nikogo "prawdziwym Polakiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heZrou -> Big Ben wyraźnie napisał, że nie zna się na tym kompletnie. Jeśli nie masz ochoty pomóc to nie jeździj po nim. Uprzejmie poprosił o pomoc.

 

Big Ben -> nie denerwuj się proszę. "Nie pyskuj gówniarzu" myślę, że jest zbyt mocne, jeśli taka sytuacja zachodzi to najlepiej zgłosić to moderatorowi, który zajmuje się konkretnym działem lub super-moderatorowi (np. mi).

 

 

Bardzo proszę o zachowanie spokoju i nie obrzucanie siebie błotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności