Skocz do zawartości

Scena 3D: stary młyn wodny


c4rl0s

Rekomendowane odpowiedzi

postanowiłem zrobic sobie 5 minut przerwy od modelowania silnika hehe :) i zajac się czyms mniej męczącym to moja pierwsza scenka 3d wiec proszę o konstruktywne uwagi i porady bo tak naprawde to z 3d maxem mam do czynienia dopiero od jakis 3 tygodni - do miesiaca czasu i jeszce niewiele wiem :) heheoto pierwsze próbne renderki

 

 

rp1.jpg

 

rp2.jpg

 

rp4.jpg

 

 

dodałem mapke z photoshopa do displecement w materiale

 

 

rp3.jpg

 

z szyciutkim materaiałem zeby zobaczyc jak swiatło sie odbija

 

rp5.jpg

 

 

rp6.jpg

 

 

rp7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

panowie napisałem ze to jest stary młyn wodny dlatego tez koła sa kwadratowe prawie itd niweiem przecierz pare wiekopw temu ludzie mieli do syspozycji narzedzia i materiały którymi radzili sobie jak mogli a na wsiach juz wogóle korzystali z tego co znalezli w lesie a w lesie nie mieli okrągłych kół i okrągłych belek tylko takie jakie natura przygotowała materiały sa kiepskie to wiem bo chciałem tylko zobaczyc zarys. w srodku w młynie chciałbym jeszce zrobic worki ze zborzem jakies rozsypane zborze moze myszy ,niewiem pajeczynki itd na zewnątrz tez bedzie jeszcze sporo detali ale top z czasem no i scenka zeczywiscie ma byc low poly pod scenke do gry czyli zwięźle a na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobić wodę ?

dwie cząsteczki wodoru i jedna cząsteczka tlenu, wymieszać i już

 

koło młyńskie musi mieć silne podparcie, najlepiej po obu stronach strumienia,

co jak co ale we młynie dach musi być wyjątkowo szczelny, wiec połóż coś na nim, słomę czy co tam dawali.

 

kwadratowe koła to jedno

ale kamienie młyńskie były okrągłe, choćby ze zwyłego zużycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by tu jeszcze dodac niewiem sam napewno tekstura młynu sie zmieni no i chciałem dodac fur & hair modyfikator ale strasznie mi juz zwalnia i niemam do tego nerwów i niewiem czy to przez ilosc poly czy mam jakiegoś wiruska :

 

uf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no:) rób rób, jestem za robieniem skoro ma się jakiś pomysł i chęci bo napewno w przyszłości coś dobrego z tego wyjdzie:)

A sam ostani update przypomina mi screena jak w grach tupy Warcraft, więc dodaj drzewka, jakieś bzdety i będzie fajna low-poly scenka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności