Skocz do zawartości

Blizzard Art Contest!?... Stahlberg Vs rest of the World


Matys

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bigleb a czy ja napisałem że jest dobry bo sławny ?
Stahlberg jest bardzo dobry bo jest sławny itd
Muszę coś dodawać?:P Czy jest "najlepszy" to rzecz względna, w tym fachu nie ma jednego najlepszego, bo niby kto miałby go wybierać? Też nie twierdzę że wszystko co podpisał swoim nazwiskiem jest rewelacyjne. Akurat te dwa przykłady które zapodałeś jako mało znane a lepsze nie robią na mnie szczególnego wrażenia, chociaż to średnio istotne. Nie mówię że młodszych i lepszych nie ma, jest ich sporo. Mówię że S.S. absolutnie zasłużył na swoją renomę. Młodzi zdolniejsi mają jeden minus - są młodzi więc mniej doświadczeni i nie mieli jeszcze okazji nazwisk sobie powyrabiać, na to trzeba czasu. Piszesz jak by ci młodzi suprer zdolni i lepsi przez tego Stahlberga coś tracili. Empec, dział jest General Discussion (CG) więc generalnie sobie dyskutujemy:) wrrrr, wstawia mi jakieś " zamiast znaków cytowania i skleja to co miało być od nowego akapitu, chyba trzeba skargę do administratora napisać:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empeck robimy to co na Twoim ukochanym forum , czyli bu... oftopic, podobno zalujesz ze tutaj nie jest podobnie ;)

 

Co do watku to o Beksinskim malo kto mowi bo szczerze mowiac watpie zeby ktos tu znal az tak jego tworczosc zeby sie o nim wypowiadac.

 

S.S jest dobry i niech tak zostatnie, a my wracajmy do pracy ;)

 

Blizzard dal tylka ten konkurs jest rasistowski to tak samo jakbym powiedzial ze zydom i murzynom wstep wzbroniony na max3d.pl, po przeczytaniu regulaminy poczulem sie jakbym zyl w kraju 3ciego swiata, ablo bym mial czarny kolor skory , mimo ze jestem bladszy od moich scian w pokoju ;) ale w sumie nie ma sie co dziwic

 

btw podoba mi sie nazwa tematu ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek, jako że główną nagrodą jest wycieczka do kaliforni to się takim obustrzeniom nie dziwię, chociaż można by napisać że konkurs dla posiadaczy aktualnej wizy a nie selekcjonować kraje. Nigdy nie byłeś w knajpie w której jest selekcja? Też uważam to za buractwo ale ich prawo. Tak samo nie podobają mi się praktyki na regiony dvd albo brak możliwości zakupu niektórych artykułów na amazon.com, cóż nie oszukujmy się - jesteśmy krajem 3ciego świata i jeszcze długo tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empeck robimy to co na Twoim ukochanym forum , czyli bu... oftopic, podobno zalujesz ze tutaj nie jest podobnie ;)

 

F3D nie jest moim ukochanym forum, po prostu je lubię. Moje ukochane forum to to o Barbie i Polly Pocket, ale się do tego nie przyznaję. Poza tym na F3D ostatnio offtopic ucichło.

 

Regulamin konkursu Blizzarda faktycznie jest do bani, ale nic z tym nie mogę zrobić, więc olewam ich z góry.

 

Stahlberg ma świetnego skilla, jest znany, robi laski (hyhy) i przy okazji trzepie z tego niezłą kasę. Co chcieć więcej? Ja też bym tak chciał.

 

Beksińskich bardzo lubię, zarówno ojca za niesamowite surrealistyczne obrazy, jak i syna który otworzył mi oczy na muzykę inną niż Black Metal.

 

O czym w ogóle ten wątek? Trochę się zgubiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do watku to o Beksinskim malo kto mowi bo szczerze mowiac watpie zeby ktos tu znal az tak jego tworczosc zeby sie o nim wypowiadac.

 

Rowniez bardzo lubie Beksinskiego jesli wogole mozna tak powiedziec, byl wspanialym czlowiekiem, nigdy nie rozumialem, nie podobaly mi sie jego obrazy az do momentu gdy przeczytalem ksiazke o tym czlowieku o jego spojzenju na obraz i forme... jedyne czego moge zalowac to tego ze bylem na tyle ignorantem ze nie bylem w stanie tego dostrzec za jego zycia :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba nei zalapaliscie o co chodzi w konkursie bliz....

Oni nei szukaja artysty co robi sztuke, tam jest masa "nagrod"-w rzeczywistosci odplatnosci za prace... bliz szuka wyrobnikow DUZO, bardzo DUZO;

 

bliz to korporacja, korporacja nei tworzy gier, nie tworzy sztuki takiej jak stalker, afterfal, wiedzmin, bliz PRODUKUJE gry, nie oszczedza, tam cwani ludzie wykminili ze lepiej przeplacic a wydac, dorzucic drugie tyle na reklame i miec ponad 5 milionow uzytykownikow :)

 

jesli ktorys z Was wezmie jakims sposobem udzial (nie trak trudno zalatwic sobie zdalnei rezydencje w tamtych krajach) to zaczna w teko ktosia rzucac pieniedzmi... tylko bedzie musial zapomniec o sztuce :) bedzie trybikiem w maszynie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pogadał jeszcze o Picassie, koleś miał świetny warsztat i malował kwadraty.

Kwadraty to malował malewicz :P Suprematyści to dopiero mieli jazdy ;]

O nim też by można pogadać... bo ja np. też chciałbym sprzedać kwadrat... chociażby za połowe wartości tego jego obrazu :P.

 

vv3k70r - zauważyłeś, że temat zszedł na nieco inne horyzonty? Blizzarda wszyscy tutaj poprostu olali ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empeck nie wiem dlaczego sie tak obuzyles ;) poprostu tak o sobie wspomnialem.

 

Watek jest spoko, rozmowa w/g mnie ciekawa kilka osob mialo cos ciekawego do powiedzenia , przedstawilo swoj poglad takie cos jest tez potrzebne, bo niekiedy dzieki oftiopicowi mozemy sie ciekawych rzeczy dowiedziec wymienic sposrzezeniami itp , a ciezko zakladac codziennie nowy watek o dupie maryni ;)

 

Szkoda ze konkurs nie jest dla nas , nie wazne czy artystyczny czy z zakresu rzemiosla, w zasadzie lepiej zeby byl warsztatowy bo od myslenia mnie glowa boli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie Bigleb - ale troche innaczej to wtedy rozumiałem - sprostowanie nim posypią się buty xD - Stahlberg jest dobry to bez wątpienia ale mysle że bez sławy niebyłby teraz aż tak rozpoznawalny a co za tym idzie był by automatycznie troszke słabszy - prace zwykłego szaraczka ;) szybciej zapomnieć niż jakąś z prac Stahlberg'a - dlaczego ? bo to nazwisko wrzyna sie w umysł i już tam pozostaje - dlaczego tak łatwo nie zapamieta sie nazwiska innego nawet tworzącego lepsze prace grafika ? bo nie jest famous jak Stahlberg - w jakims stopniu mu to pomaga - chodz sam na to zasłużył więc daj mu Boże i więcej.

 

I tak mozemy sie sprzeczac do konca naszych dni i nic z tego nie wyjdzie bo jak pisałem dla jednego człowiek tworzacy dobre prace i potrafiacy na tym skorzystac jest lepszy niz żuczek lepiący pracki w biednym kraju jak nasz, bez perspektyw nawet jesli są one o wiele lepsze - i na odwrót.

 

Ilu ludzi tyle myśli.

 

Btw Zidane mi się podobał na mistrzostwach xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zakonczyc juz watek Stahlberg...

 

Strasznie mnie jednak przeraza to co pisza vv3k70r i KLICEK i co sadzi wieksza grupa wypowiadajacych sie tu osub mianowice ze grafika 2d czy 3d nie ma nic wspulnego ze sztuka a slowa vv3k70r w kontexcie blizzarda zadaja sie byc gwozdziem do trumny. Osobicie nie uwazam ze praca jest przyczyna bysmy stali sie tylko i wylacznie rzemieslnikami i robili tylko swoja robote tak jak nam kaza. zawsze chcialem myslec ze w tym jest cos wiecej niz tylko okragla sumka po miesiacu na moim koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matys - nie tak:) Dłubanie modeli, teksturowanie, koncepty etc. to nie sztuka. Mimo wszystko trzeba robić to co się potrafi najlepiej jak się da, czasem walczyć z klientem forsując swoje pomysły i rozwiązania, mieć głowe na karku i starać się być oryginalnym i pomysłowym na ile to możliwe (chociaż pole manewru jest dość ograniczone) Przy projekcie jest się tylko trybikiem ale to nie znaczy że nie można sugerować i proponować. Rób to for fun a nie będzie to tylko robienie dla wypłaty.

 

vv3k70r - gdyby naprawdę Blizardom zależalo to wystarczyła by konieczność umieszczenia w formularzu do zdania pracki informacji o kraju w którym się rezyduje. Co za problem zgłaszać się potem tylko do tych co pochodzą z tych "lepszych"? ewentualnie starać się o wizę dla tych wybitniejszych? Zapewne jedynie to że nie chce im się przebierać w masie prac z których nie będą mieli porzytku, więc tak czy siak uważam to za buractwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matys ale ja nie bardzo rozumiem o czym tu jeszcze rozmawiać - postąpili jak postąpili - to ich firma, ich pieniądze , mają prawo zatrudniać kogo chcą - łamią Twoje prawa ? a co sie dzieje np z nagonką w telewizji na geji ? nigdzie nie ma równości społecznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK laczy sie masz racje ale mimo wszysto za kilka lat nie chce robic czegos w stylu final fantasy tylko bardziej cos jak Ark, czy Fallen art (a fajnie jest pomazyc)

biglebowsky dzieka mialem wlasnie ndzieje ze powiesz wlasnie cos takiego ;) wiekszosc moich znajomych robi dla kasy i to naprawde niezlej powtazajac mi nonstopa ze tak to juz jest... a to g prawda jak bym mial robic dla kasy to zostal bym meska prostytutka O_o (zartowalem).

hindus no pewnie ze tak ale przeciez ich nie mozna do niczego zmusic ale interesuje mnie czym oni sie tak naprawde kieruja. kasa? bo uwazam ze maja mozliwosc zrobienia ogulnoswiatowego konkursu, a nie wydaje mi sie ze przegladniecie ilus tysiecy czy nawet miliona prac i wybranie z nich kilku set jest jakis problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vv3k70r - gdyby naprawdę Blizardom zależalo to wystarczyła by konieczność umieszczenia w formularzu do zdania pracki informacji o kraju w którym się rezyduje. ...
ale po co im to, skoro i tak beda mieli z kogo wybrac jakas setka ludzi na pewno sie zglosi, wiec po co im jeszcze jakis polaczek i to z klopotami przy platnosci lub wycieczce, wiec ida na latwizne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle petycja z Panem Wojtunikiem na czele ;-) ... z tego co czytalem to nawet Pani Linda B. chcaila wziac udzial w tym konkursie ale musiala sie pogodzic z faktem ze zyje nie w tej krainie co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech biorą - jesli ktos ma brac udział w konkursie tylko dla nagród to jest dla mnie głupi - mi osobiście o wiele bardziej by zależało na wygraniu nawet jeśli nie dają nagród - dlaczego ? bo korzyści z wygrania konkursu ogłoszonego przez Bzlizzard mogą byc naprawde niezłe a nagroda to tylko dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki licza raczej na bycie zauwazonymi..... i to wlasciwie jedyna rzecz po co sie warto rzucac na konkursy bliza.... pozniej jestes juz wyjadacz bo raz zaplacili CI czek. i masz duza szanse ze klienci juz CIe tak zapamietaja..... chocby to nawet bylo pare pierdol.... to jedna dla bliz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna.. tylko ze..... chm..... w tych konkursach jest tak ze pierwsze miejsca zajmuja teamy.. bo zrobienie naprawde powaznej pracy w jednego ludzia jest dzis juz niewykonalne.. tym bardziej ze bliz zatrudnia ludzi calymi bandami (zleca robote) to jest duzo wydajniejsze (wg nich) niz placenie swojemi visorowi zeby koordynowal prace niepowiazanych ze soba ludzi... ot taka ich koncepcja. patrzac na wynik finansowy sluszna......

 

Polakiem Klicku, o niemcach mozemy se pisac jak nam sie podoba (w koncu ten wyraz znacze ze nei umiom gadac :) ) ale o sobie wypada marudzic wielka litera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna.. tylko ze..... chm..... w tych konkursach jest tak ze pierwsze miejsca zajmuja teamy.. bo zrobienie naprawde powaznej pracy w jednego ludzia jest dzis juz niewykonalne..

 

nie zgadzam sie z tym, wrecz mysle ze to bzdura :P

 

btw odpowiedz blizzarda na pytanie dlaczego tylko wybrancy:

"For this year's contest, we have a limited number of countries eligible to participate. We feel it is so important to include as many opportunities as possible for our fans from around the world, therefore next year's contest hope to invite even more countries to participate!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard contest art skonczony a ja rozczarowany :O naprawde myslalem ze poziom bedzie co najmniej 2 razy wyzszy. Nie zrozumcie mnie zle mam wielki szacunek i uznanie dla autorow ktorzy wygrali ale po takim konkorsie spodziewalme sie czegos wiecej nie sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności