Skocz do zawartości

Scena 3D: Łazienka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

u mnie na jednym brązowe, a na drugim takie zielonkawe jakby, no ale żadnego z nich nie mam zdaje się dobrze skalibrowanego ;-)

troszke brakuje widoku albo czegoś w oknie, no i to z lewej strony się kojarzy z muszlą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet ładnie ale troche pustawo ;)

z czego jest ta podłoga i ściany ?? nie powinne mieć mocniejszych odbić ??

a co do widoku za okienkiem to plane z fotką, we właściwościach odznaczasz cast shadows i recieve shadows i zależnie od oświetlenia można dać jeszcze self illumination

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak: zerwij zasłonkę, a szyby niech będą matowe. Zasłonki nie trzeba będzie prać a z matowym oknem nie musisz się obawiać, że sąsiad będzie oglądać Twój biust. I oczywiście widok za oknem stanie się automatycznie zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deviatorze, pomysł rzeczywiście genialny w prostocie, jednakże, jak na mój gust, niezbyt elegancki. Okno to jest okno, nawet w kiblu człowiek ma ochotę poogladać widoki;-)

Z zasłonki nie zrezygnuje (to taki patent: jest szyna na suficie, a zaslonka jest usztywniona na dole listwą, zasłonke się przesuwa tak jak drzwi przesuwne w szafie, a w ogóle to zasłonek jest 2, czego oczywiście nie widać), bo przywiązałam się do niej emocjonalnie:D Gorzej z wzorem, mógłby być bardziej finezyjny. Ewentualną mapke łykne bez przepitki;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwien czerwieni nie rowna, moze tak samo jest z brazem ;P Pusto w tej lazience... Jakos monotonnie, ponuro... Dziwnie bym sie czul biorac w niej kapiel. I zgadzam sie z innymi, daj cos w tlo, bo ta szarosc tak przygnebia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności