Skocz do zawartości

error: no photons stored after ...


pecet

Rekomendowane odpowiedzi

taki błąd mi się pojawia jak sobie renderuje moją scenkę z samochodem, wcześniej było ok, jak był tylko jeden mr area spot, a jak wstawiłem drugi to mi sie właśnie taki błąd pokazuje że no photons stored after emissing 100000 (chyba) photons, i zwiększałem liczbę photonów i inee ustawienia przestawiałem i niewiem, wyrenderował się mimo błędów ale jest za ciemno jak na dwa światła , już z jednym było jaśniej

 

włączona jest kaustyka GI i FG

 

edit: w załączniku ta właśnie scenka, jeszcze niewiem jak rozwiązać problem świateł, wcześniej (w max 6) jak dałem ten materiał to było ok, a teraz (w max 8) ten sam mat i czarny wychodzi, podkreśle że wcześniej też było w ciemnym studio i wkońcu jeszcze nie wiem dlaczego szyby takie ciemne i nic w środku nie widać bo są tylko trochę "przyciemnione"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

bylo juz wiele razy na forum to poruszane. photony ci poprostu w proznie uciekaja bo nie maja sie od czego odbic.

Edit: no nie moge teraz znalezc ale gdzies bylo. Najlepiej zrob sphere dookola sceny przekonwertuj na edit-poly zaznacz element i daj flip. Powinno pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności