Skocz do zawartości

Scena 3d : Kompozycja + Rendering


mORPH

Rekomendowane odpowiedzi

To moja ostatnia pracka.

 

Chciałbym abyscie pwoiedzieli co o tym sadzicie z tym ze

ni komentujcie modeli, bo nie sa moje tylko sa to maxowskie modele.

 

Chodzi mi o skomentowanie, klimatu, komozcyji i renderingu.

 

Prace zrobielm w ramach zapoznawania sie z v-raem.

:):)

 

 

finall.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witam!

no wiesz... dla mnie to kreselko i stoliczek nie niesie zbyt duzego przekazu... Swiatlo takie jakies nijakie?

Ladny ten dzbanuszek, a krzeselko wyglada jakby niewiadomo z czego(plastik? :DDD) To samo sie tyczy eee nog stoliczka... I jescze chyba za daleko stoi krzeslo... no nie wiem, co to mialo znaczyc :)...

Mi sie podoba srednio, aczkolwiek moze NIE rozumiem POTEzNEGo przekazu owego rewnderingu.

Mam nadzieje, ze nie bedziesz myslal, morph, ze cie jade za to czy tamto(siekiera), po prostu wyrazam swoja opinie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę szczerze? taki mam nastrój ... na szczere wyznania... proszę - nie obraź się mORPH

Klimatu tutaj nie ma...to nawet nie jest poprawnie wykonana wizulaka... wiem na co stać V-raya

I założę się, że uda Ci się więcej z niego wycisnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emm morph szczerze mowiac nie bardzo ci wyszło - zrobiłes ujęcie ktorego znaczna częsc zajmuje podłoga która az razi bumpem, nic więcej sie na niej nie znajduje. proponowałbym obnizenie kamery. Swiatło - nie wiem czy dzienne czy sztuczne, nie tworzy klimatu pracy i jeszcze ten orąg z swiatła na ścianie. nie widzę tez niczego co przykuwałoby wzrok. IMHO - do poprawy, ale początki zawsze są trudne :-) [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności