Skocz do zawartości

Logotyp


Kamael

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym poprosić was o pomoc. Mianowicie zlecono mi wymyślenie logotypu do pewnego projektu, jednak nie wiem czy spełnia on narzucone mu przezemnie funkcje, mianowicie chodzi mi o to czy przedstawia według was to co zamierzałem przedstawić. Dlatego proszę was o pomoc i powiedzenie co wy wydzicie na tym obrazku, oraz skomentowanie go oczywiście w sposób krytyczny i obiektywny.

Z góry dziekuję i pozdrawiam.

 

P.S. Nie zwracajcie uwagi na wykonanie tego "neonu" bo to było wykonane w pośpiechu i w prymitywnym programie, a jedynie skomentujcie ewentualnie kształt.

 

co347rm5.png

 

URL%5D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Sam znak ptaka jest ok, podoba mi się, gorzej z napisem, światła międz literami są rozstrzelone, najbardziej to widać przy pierwszym "KAT" można odnieść wrażenie że między KA a THARSIS jest spacja. Leży też połączenie symbolu z napisem, zupełnie przypadkowe i nieprzemyślane.

 

Co do skojarzenia to mi się cały czas kojarzy z feniksem, pewnie przez te kolorki i płomienistość skrzydeł :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą spacją faktycznie masz rację... zastanawiałem się nad tym, kwestia tego że program sam mi taką "spację" zrobił więc uznałem że nie będzie to razić, ale skoro tak jest to zmienię to. Postaram się też bardziej skomponować napis z rysunkiem. Dzięki za komentarz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, choć moim zdaniem gorzej wygląda jeśli litery nieświadomie "wpadają na siebie", ale w tym przypadku zdecydowanie się z tobą zgodzę (mimo że miało to nabrać chrakteru grckiego stylu: sterylność, harmonia itp.) że w tym miejscu nie widać "harmonii";). Dobrze że zwróciłeś mi na to uwagę. Aha, co do skojażenia to jestem zadowolny, skojażenie trafne, a że feniks pochodzi z greckiej mitologii właśnie dlatego nawiązałem font'a (troche musiałem go poprzerabiać) do stylu greckiego, a że nazwa jest taka a nie inna (z góry narzucona) dlatego wybrałem feniksa (odrodzenie z popiołów jest jako takim "oczyszczeniem"). Dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności