Skocz do zawartości

Valles Marineris (WIP)


norden

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie pracka zaczęła powstawać pod wpływem emocji i poczucia sfrajerzenia po mocno przegranej bitwie 2D...... 1 miejsce zajęła pracka Omena , moja 10......choć była 5 razy bardziej na temat niż ta pierwsza... Tak więc znerwicowanie wzięło górę... chwyciłem za tablet i po paru koncepcjach szybkich postanowiłem ciągnac... rysunek z kosmonautami dalej..... To co teraz przedstawia ilustracja (WIP) to dwaj kosmonauci którzy ok 2030 roku wykonują misję na planecie Mars... W tej właśnie chwili udali się na rekonesans w głąb kanionu Valles Marineris w celu pobrania próbek skał z dna kanionu....

008mars.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1 miejsce zajęła pracka Omena , moja 10......choć była 5 razy bardziej na temat niż ta pierwsza...

 

praca kreski na tak odległym miejscu -zadziwiające? Gdzie tymczasem moim zdaniem nic nie przedstawiającą praca sammeala dostaje wyróżnienie ...

 

jestem rozczarowany! panowie! TAK SIE NIE ROBI! był konkurs, było Jury, już po nominacjach werdykcie etc.

 

a wy jakiś watek z żalami sobie prowadzicie.

 

pomijam fakt, że jest to nieuczciwe i wręcz ******* publicznie wytykać komuś, że praca jest nie na temat (wtydź się pan panie norden) czy "nic nie przedstawia" (kipalol ty już coraz bardziej przeginasz).

 

może napiszcie jeszcze, że tak naprawde to nie Bigleb ale wy powinniście robic dla PI bo jego prace są mniej warte niż wasze??

 

heh... jakieś kompleksy macie? czy jak? pierwszy raz słyszę, żeby ktoś w jakikolwiek sposób się burzył na forum w sprawie bitwy. a już na pewno nie tak bezszczelnie jak w tym watku. niby coś z astronautami a jednak bitewka...

 

co do samej pracy: prezentuje sie całkiem nieźle. wielka łapa? takie coś powstało by przy foceniu obiektywem 18mm. więc teoretycznie mogło by zostać.

 

czekam na update.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety-to bylo jury od oceniania reklam proszku do prania dla tv... wiec tematyka prac byla oderwana od tematu, wystarczylo uzasadnic ze pzkpfg jest zrobiony przez ufoki i wzne zbey byl ladny, a czy na temat?

 

norden-ja bym ten obrazek nazwal "inwazja", naprawde bym sie wnerwil jakby mi jakies ufoki przylecialy z kilofem i nawalali po suficie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety >...Ja mówie o tej łapie co kilof trzyma.....ta napierwszym planie tylko delikatnie za duża jest......i tak musze nad nią jeszcze posiedziec troche...bo mam wątpliwości co kształtu tej rękawicy

 

kipalol>> Przypominam że co do pracy sammela.ata było uzasadnienie czemu ta a nie inna (tzw. komentarze jury.....) cytuje: "Dziwne to jest strasznie. Nie mam pojęcia co przedstawia. I ok. W końcu temat to "obcy, ale oczekiwałbym czegoś więcej" Baggins........

 

Jak dla mnie ...no comments ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie: nie obchodzi mnie czy tematyka prac była zgodna z tematem bitwy czy nie. nie obchodzi mnie również czy zgadzacie się z werdyktem czy nie.

mierzi mnie jedynie wasze komentarze na ten temat wyrażane w formie jakichś prestensji i żalów. mierzi mnie i zastanawia sens waszej "głębokiej" dysputy.

 

norden masz 18 lat ty kipalol latek 16. nie dziwcie się więc, że nie rozumiecie jak to się dzieje. może wiecie, może nie wiecie ale cholernie często jest tak, że wygrywa praca teoretycznie słabsza lecz dla jury mogła ona nieść jakiś przekaz.

chcecie się dowiedzieć jaki? chcecie wiedzieć dlaczego? wejdźcie na forum 3d i zapytajcie Bagginsa.

napiszcie na max3d.pl pm'a do bigleba i cpt. Obviousa i też zapytajcie dlaczego.

 

ale na Boga nie róbcie z tego wątku jakiegoś mieszania z błotem: publicznie wytykanie , że czyjaś praca nie zasługuje na dane miejsce, jest poniżej godności kulturalnego grafika. nie bawcie się w sejm gdzie po przegranej jedzie się po zwycięzcy. przyjmijcie werdykt z honorem i wyciągnijcie z tego jakąś naukę ale przestancie pod pozorem konczenia bitewnej pracy, snuc spiskowe teorie i mieszać z błotem zarówno Jury jak i zwycięzców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w całości Tłitiego - takie publiczne żale wcale nie świadczą dobrze o Twojej osobie - poprostu prace Omena miała to coś czego nie miała Twoja - żale że on dostał a ja byłem lepszy to dzieci w przedszkolu stosują - jeśli to nie ma być wątek odnośnie pracy a publiczna dyskusja to zostanie on skasowany i po sprawie bo galeria 2d to nie miejsce na tego typu zachowania. Przemysl to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ty kipalol latek 16...

To miała być jakaś sugestia :> ?

 

Co do Waszych komentarzy , faktyczne tweety ma rację.Takie rzeczy zachowuje się dla siebie i stara się żeby później Wasze prace były na tyle dobre , żeby żaden ktoś nie powiedział że są 'nie na temat' czy 'nic nie przedstawia'.Tak tak droga młodzieży (i kto to mówi :P ) to jest poprostu chamstwo, a później wszystko zwalają na moją kategorię wiekową. Naprawdę pod tymi względami się nie popisaliście.

 

...publicznie wytykanie , że czyjaś praca nie zasługuje na dane miejsce, jest poniżej godności kulturalnego grafika...

To sobie wbijcie do głowy. Nie tylko grafika ale człowieka .

 

Co do samej Twojej pracy :

 

-nie podoba mi się , że gość wygląda jakby leżał na kamieniu.

-kolorki też mi nie podchodzą , ale to rzecz gustu.

-Ten Mars (?) wygląda jakby 2 astronautów napadło w wielki kanion.

-strasznie blada ta praca , przydałby się jakiś kolorystyczny smaczek jak jakiś zielony krzaczek czy coś co na marsie nie powinno się znaleźć i gryzie się z tymi czerwieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...hmm..hmm.. prawda jest taka,że nie widziałem tej bitwy i nie będę się wstawiał po czyjejkolwiek stronie ze względu na upodobania graficzne...

wszystko co tutaj teraz napiszę wywodzi się z waszych wpisów, więc na tyle będzie to miarodajny i obiektywne na ile się da w takim wypadku....

 

jął rzec tweety

 

norden masz 18 lat ty kipalol latek 16. nie dziwcie się więc, że nie rozumiecie jak to się dzieje. może wiecie, może nie wiecie ale cholernie często jest tak, że wygrywa praca teoretycznie słabsza lecz dla jury mogła ona nieść jakiś przekaz.

 

 

i jeżeli komentarz zacytowany przez nordena jest prawdziwy,to coś takiego

(tzw. komentarze jury.....) cytuje: "Dziwne to jest strasznie. Nie mam pojęcia co przedstawia. I ok. W końcu temat to "obcy, ale oczekiwałbym czegoś więcej" Baggins........

 

raczej nie wskazuje, już nie na to nawet,że ktoś nie odnalazł tego głębszego sensu, czy też jak to tweety nazwał "przekazu", ale że nawet niebardzo się starał go szukać....

 

nie zamierzam się tu wypowiadać o zdolnościach oceniania jury, nawet nie kojarzę ludzi....

 

 

i jeszcze na koniec, gwoli dokładności, bo tego, przynajmniej mnie się tak wydaje, wymaga wpisywanie się na forum....

ale na Boga nie róbcie z tego wątku jakiegoś mieszania z błotem: publicznie wytykanie , że czyjaś praca nie zasługuje na dane miejsce

 

 

....jest delikatna różnica między wytykaniem błędów, a mieszaniem z błotem...

 

poprostu prace Omena miała to coś czego nie miała Twoja

 

z tym się zgodzę i potrafię nazwać przynajmniej jedną taką cechę : przychylność....

 

ehhh....koniec tego wywodzenia z waszych postów...czas ucieka, a okazuje się być nad wyraz cennym skarbem....

 

pozdrowienia...btw, zwracajcie uwagę na pisownię, już nie obruszałbym się na orty...czasem ciężko się to czyta.

btw, jeśli już używacie polskich liter, to w całym wpisie, a nie tylko w części....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności