Skocz do zawartości

Scena 3D: Domek


opor

Rekomendowane odpowiedzi

witam

w ramach odstresowania sie od mojego wipa (wiecie, zeby mi sie nie przejadlo :P) zrobilem sobie cos dla zabawy.

 

W sumie to taki speedzik ,bo lacznie z renderingiem trwalo moze z 2h.

 

Potem zabawa w PS.

Wiem ze przesadzilem z flara i innymi pierdolami, kupa bledow i ogolny chaos na ekranie,o tym ze malo widac nawet nie wspominam :P ale tak jak pisze, robione dla zabawy.

pozdrawiam :)

 

domekfinal.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie poprawialem flary, tak samo jak nie poprawialem kilku innych bledow, zeby sie nie stresowac :P Tak jak pisalem, to takie szybkie cos na odstresowanie ;)

 

Ale moze dzisiaj jednak sie z tym pobawie...i moze wywale te liscie, nie wiem, zobacze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fabiomaster

najlepsza praca jaką widziałem na tym forum, czuć, że to nie nie tylko render ale kawałego tego "czegoś". Bravo.

 

P.S w końcu ktoś zrobił coś pięknego a nie fajnego czy dobrze oświetlonego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dobrze, że zastosowałeś ten rozmaz imitujący poruszające się liście. Bo gdyby nie on to naszym oczom ukazał by się mało skomplikowany domek, cienkie oświetlenie (co nie znaczy, że teraz jest dobre), słabe tekstury, fatalny teren i drzewa zrobione w dwie minuty. Na twoim miejscu popracował bym dłużej nad każdą grafiką i starał się dopracować wszystkie jej elementy – najlepiej jak potrafię. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności