Skocz do zawartości

Zamurai


kap00ch

Rekomendowane odpowiedzi

Elo

Od dawna mnie tu nie bylo bo i czasu nie bylo ;]

Wreszcie postanowilem nieco sie z LP pobawic i oto co splodzilem ;]

Jako ze komp na ktorym to robilem do zbyt nowoczesnych nie nalezal dlawiac sie przy 3 warstwach PSa to postanowilem se NMy i inne cuda darowac robiac to troche oldschoolowo ;]

 

calosc ma ze tak powiem zmienno liczbe trisow :] co wynika z tego ze kimonko jest osobnym obiektem nalozonym na cailko ktore rowniez jest w pelni otexturowane...

tak wiec tricount: 3800 - dla cialka zintegrowanego z kimonkiem

4800 - cialko i osobno kimonko i cala reszta pod cloth simulation (ewnetulanie dodatkowe efekty jak alphy na kimonku w miejscach ciecia...)

 

wszystko hendpejted...a z bidy to nawet fotek nie mialem na overlaia ;/ no ale za to jest oldschool ;]

 

a co do bugow prosze nie zwracac uwagi na seamy...niestety jak nie mam zbrusha albo bodypainta pod reka to nei mam cierpliwosci do meczenia tego recznie...jak znajde chwilke na pewno to poprawie;]

 

txt: 1024, 512, 256, 512x128

 

Zamurai - kilka rzutow

 

obrazek roboczy ale widac siatke

 

no to czekam na c&c ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ajaj - ostry hardkor... w sensie - w sumie niezle zrobione ale texturke to pojechales roowno: chodzi mi o troche ciezkie pedzle i schematyczne podejscie - czyli np. biceps niby ma byc okraagly - to buch: robimy mu bule na ramieniu, na zgieciu w kolanie ma byc zaglebienie to robimy mu dziure jakby pasami skoore darli... - kolana jakies dziwne, uda tez (szczegolnie z tylu)

 

generalnie wyglada po prostu jakby mu kto ten rysunek miesni nozem dlubal...

 

ale generalnie wporzo jest w sumie - niezla postac i niezle sie prezentuje...

 

poapoa

 

ps. jeszcze moje dziewcze zauwazylo pare detali: te klapki (notabene wygladajace jak male deskorolki) to mu sie na kleju trzymaja?? bo zadnych paskow nie ma... ta blizna - czemu mu szwow nie wyjeli skoro blizna wydaje sie byc calkiem stara?? kciuk mu dziwnie tez wyguo...

 

no nic pozdrawiamy...

 

ps II - a nawiasem widzial kto doskonaly film pt. zatoichi?? historia slepego masazysty, mistrza miecza?? polecam :)

 

zpoapo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ofca - to jest wlasnie seam o ktorych to pisalem ze ich nie poprawilem jeszcze ;]

ale jak tylko znajde hwile z normalnym kompem i bodypaintem badzczym podobnym to juz tego nie bedzie;]

 

vv3k70r - mialo byc takie zeby przecietny zjadacz hamburgerow powiedzial - o kozak samurai :P wiec tak mneij wiecej chcialem zeby wygladal ;]

 

ftorek - to wiesz starozytny koks i te sprawy :P moze rzeczywiscie za monco podszedlem do sprawy prelightowania...na przyszlosc zapamietam albbo jeszcze dziabne txt ;]

ps ftrek - taaaakk.. kobiety zawsze znajda to co sie wydaje byc nie do znaleznie :P owszem desko-klapki sa bez sznureczka bo zapomnialem bije sie w piers i poprawie:} natomiast szwy...no hmmm pewno ktos zunal ze tak jest bardziej trendi :D

a i tak widzialem Zatoischi - wyje%#$%# film ;] tylko z tym tancem desko-klapek na koncu przegieli :P no ale to chyba taki folklor ich ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruzhar - chyba siwieja.... mam tu emigranta z Nipponu, jego dziadek na zdjeciu jest siwiutki...

 

kap00ch- w sumei tak, mogles go jeszcze bardziej upodobnic do zjadacza i zrobic mu troche tluszczu.... w kazdych czasach zolnierze byli otluszczeni (wojownicy) ze wzgledu na diete (miesko od swieta, od zlapanai do zlapania; a tak to ryz/groch/kasza/inne proso)... a tam gdzie byl dobrobyt to sami sie tak odzywiali (gladiatorzy dla przykaldu) bo zawsze dobrze miec amortyzacje pod pancerzem :) a ten tu rzeczywiscie zalatuje wiedzminskimi sterydami :)

ale moze ja mam zle podejscie bo gry tylko ogladam.... moze teraz tak sie robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja rozumiem ze chinskie kulki odziane w pancerze z tektury atakujace hordami po milion minimum (czyli tzw pulki w ich armii :P)dzierzace w lapkach naostrzone kije i drace sie w nieboglosy huuurryya! bylby bardziej na miejscu :P

ale wracajac do tematu ;] ja tam nie wiem co sie na swiecie dzieje a moich idolem zawsze byl arnold wiec uznalem ze tak jest ql ;p no ale skoro mnie nikt nie zjechal to znaczy ze cel osiagnalem ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no siwieją ale znajomy pojechał w wieku 45 lat siwy cały. To patrzyli na niego jak na dziwadło jakieś:).

 

BTW. Samuraje są grubasy bo mają więcej ryżu. Szczególnie ci starsi. Bo siwych niema. (zapewne umierają przed zsiwieniem:))

 

Aha i ta katana to za prosta jest. musi być nie co skrzywiona żeby była kataną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności