Skocz do zawartości

ATI Catalyst 6.7


naeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przetestowałem i sprawdziłem, Większy preformance ma wersja 6.6. Przynajmniej na moiim sprzęcie (Radek 9600XT).

 

Więc osobiście polecam wersje 6.6 o ile nie macie crossFire bo w wesji 6.7 sa jakieś tam bajery do CF...

 

Tyle odemnie, pozdro :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem i sprawdziłem, Większy preformance ma wersja 6.6. Przynajmniej na moiim sprzęcie (Radek 9600XT).
to moze cofniesz sie na 5.6 bo moze sa wydajniejsze ?

jak slysze takie pierdoly tylko o perfomance to mnie strzyka.

a propo - raczej sie nie cofniesz na tamte, bo pol rzeczy by ci nowych nie chodzilo o ile oczywiscie wiesz co to framebuffer object.

Zatem - zmiany w driverach dotyczą glownie ficzersów wiec plz, skoncz propagande ;)

 

Widze tutaj złą mentalnosc overclockera - ktory poprostu kreci karte, a nie wie co w niej zachodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w!e8 - Heh, widze że czytać nie umiesz, bo napsialem "o ile nie macie crossFire bo w wesji 6.7 sa jakieś tam bajery do CF..." Napsiałem o CrossFire, bo dodano funkcjie AFR. Zmian dużo nie ma, jedynie poproawiono błędy w niektórych grach(takich jak Q4(ja błędów nie zauwazyłem...) a Preformane jest gorszy, więc o co się kłucić ?? Oky... Ludzie przestańcie wreszcie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom ale kłucisz się o takie bzdety... Ile użytkowników na Tym forum może mieć CrossFire?? weź przestań...

 

Edit: Poza tym pooglądaj sobie inne fora, Wątki oprócz Overclockowania i Modowania zajmują się też softwarem i tam rozmawiają o własnie takich zagadnieniach Sterowników, co nowego wprowadzają i które się opłaca wgrywać. Wydajność itd itp. W końcu pomyśl po co ci Bajery do crossfire jak nie masz crossfire kosztem wydajności w Viewportach/grach/benchmarkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Poza tym pooglądaj sobie inne fora, Wątki oprócz Overclockowania i Modowania zajmują się też softwarem i tam rozmawiają o własnie takich zagadnieniach Sterowników,

czy to developerzy czy overclokerzy-amatorzy ? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli narzekasz na perfomance,

uwierz że co wersja driverów - to znaczące bądz mniej znaczące zmiany ktore w jakis magiczny sposob potem owocują, i tego nie opisują portale overclockingowe. Opisują to co chcesz usłyszeć ;)

Więc portale typu benchmark.pl i inne do mnie nie trafiają, sorry,pozatym - zerknij parę postów wcześniej - zrozumiesz :)

 

Pozatym, to masz rację - szkoda czasu na dyskusję ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że schodzimy na tematy wogóle nie związane z wątkiem, to miał być tylko news... Myśle że na tym mozemy zakończyć bo nie mam zamiar się kłucić o coś co jest dość oczywiste...

 

Edit:

 

Czy ja mówiłem o Portalach ?? a tym bardziej czy mówiłem o Benchmark.pl ?? heh ja mówiłem o undergroundowych Forach kart ATI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem napewno wiesz jakim celu zostal wprowadzony w 5.6-7 FBO.

albo kilka dodatkowych instrukcji ogl...

niby nikomu niepotrzebny bzdet. ;)

i wlasnie o podobnych ficzerach mowie - niby nikomu niepotrzebnych, jednak rewolucyjnych, ostatnio zmiany tez zachodzily niby tylko dla "x1k" ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale słuchaj, napsiałem co dodały te sterowniki i napsiałem że ... no dobra, nie chce mi sie tego psiać, myśle ze to jest dość wyjaśnione.

 

Rozumiem że co jakiś czas są wprowadzane Pewne udogodnienia, dodatkowe instrukcje do dx'a i ogl'a, supporty itd itp... ale zawsze pisza co wprowadzili i jeżeli nie wprowadzili nic wielkiego tak jak w tej wersji czyli CF to można narazie działć na starszej wersjii.

 

Myśle że sobie wyjaśniliśmy tą dyskucsje, z teego wsyztskiego w przyszłości dla Ciebie w!e8 napsize co Dodali i co i jak... :))

 

Pozdro dla Ciebie. Mimo wsyztsko widać że ogółem wiesz o co chdozi w Tym :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności