Skocz do zawartości

POJAZD 3D : Citroen C3


MC-Maxim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bez przesady Sikham. Pierwszy render jest bardzo fajny. W modelu są pewnie jakieś błędy, ale ogólnie prezentuje się nieźle. Brakuje szczegółów, oraz dopracowania wnętrza (materiały!!). Mi się jak na razie podoba. Czekam na scenkę :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ocenil bym sie torche wyzej .... dal bym sobie 3, moze 3+ :) Faktycznie model nie wyszedl najlepiej i dlatego chce go skonczyc. To moj srugi samochod wiec kolejne napewno byda lepsze o ile bede mial zapal do robienia .... niestety to mi czasami mija i tak bylo w przypadku tego modelu. Mam jednak nadzieje ze zrobie jakis kolejny samochod .... a teraz to ja sie zabieram do nauki i czekam na SYLWESTRA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz tam gdziej ktos napisal ze mam \"ciekawe podejscie\" :) Wiec ... wyszedl mi ten model jak wyszedl, moze nie jest podobny w 100% do oryginalu ale az tak mi na tym nie zalezy. Moze nastpeny wyjdzie lepiej. chce poprostu skonczyc ten model i chce zeby byl w miare ladny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem wlasnie. Byl juz jeden pomysl odnosnie pustyni. Model mogl by stac na jakiejs pustyni. Pomysl moze i fajny tylko nie wiem jak z wykonaniem. Moze cos pomecze pozniej bo napewno finalna praca byla by ciekawsza :) Chetnie wyslucham rad na temat jakiegos otoczenia :P Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl fajny tylko jak mowilem gorzej bedzie z wykonaniem tego. Nigdy nie robilem zadnej wizualizacji pomieszczenia itp. tazke nie wiem co bedzie z tym otoczeniem :P Pewnie wogole go nie zrobie :) ps. tak dla zabawy zrobilem rendera z mapka HDRI ale nie wyglada to chyba za ladnie. Teraz renderuje jeszcze jedno ujecie to wrzuce to chyba zaraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec przydalo by sie zrobic jeszcze pare elementow we wnetrzu i zabudowac atrape z przodu. Po taki komentarzu dorazu lepiej :D Moglbym dorobic jeszcze duuuzo szczegolow ale mi sie nie chce a chce skonczyc juz ten model i jakos nie moge :( Dobra ... nie gadam tyle i postaram sie wrzucic cos niebawem a teraz dorzucam jakiegos rendera ktorego jeszcze tu nie wrzucilem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności