Skocz do zawartości

POJAZD 3D : Citroen C3


MC-Maxim

Rekomendowane odpowiedzi

Mi niestety C3 nie przypomina :/ szczegolnie maska...jest jakby wklesla...i te szczeliny w masce sa za organiczne... oraz tyl...ehhh...zle to wyglada...szyba jest za nisko...pokaz siatke jak mozesz...sory za krytyke ale takie jest moje zdanie

 

przyjrzyj sie temu

c3_1.jpg

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale nie zalezy mi do konca zeby to bylo tak strasznie podobne bo jak juz mowilem mam juz dosyc tego projektu. Takze mowie odrazu ze model nie musi przypominac wiernie oryginalu. Tak byloby najlepiej ale coz .... juz nie bede tego poprawiac :) Wyjdzie C3 Al`a MAXIM i juz .... :) Zaraz wrzuce rendera bez materiałow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze rendera bez materialow .... troszke wyszedl ciemny :) [lol2] Morris ktorego robilem wczesniej mi sie podobal .... wiec ten model moge skopac [lol2] Nastepny wyjdzie ladniejszy :P Zreszta i tak nie spodziewalem sie ze Morris ktory byl moim 1 autem w 3D wyjdzie mi tak ladnie :D AHA ...... i jak ustawic te szyby tzn. material na szyby w Brazilu zeby mialy takie ladne realistyczne odbicia ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez mi cos z tymi nadkolami nie pasowalo ale sa identyczne jak na blueprintach ... chyba nawet wczesniej dawalem zrzut ekranu z edytora o ile pamietam. Wogole to zawieszenie jest obnizone ale to nie powinno miec raczej wplywu na to. Nie wiem :) Jak zrobic te szyby ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem tylko ze cos nie bardzo ten Brazil Glass dziala na plane-ie. Jak stworzylem zwyklego boxa i przypisalem mu material wygladalo spoko. Teraz wyglada to tak ... nic nie widac przez te szyby :( A czy przypadkiem jak zrobie szybe wypukla to nie bedzie mi znieksztalcala obrazu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalem plane-a nad auto ale nie za duzo to dalo ... nie bede wrzucal juz renderingu bo za duzo tego bedzie :) Mniejsza z tym ... na koncu bede sie martwil o te szyby. Teraz bym chcial zrobic reflektory ale nie mam zadnych zdjec :( pojde najwyzej zrobic fotke jakiegos C3, no chyba ze macie jakies :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa polega tylko i wyłącznie na ustawieniu parametrów od refleksów, refrakcji oraz filtrów. Generalnie wszystkie te parametry powinny być tworzone w oparciu o (moją ulubioną) mapę falloff. A jeśli chodzi o przeźroczystość szyby to w większości przypadków jest ona bardzo duża (:D) a widać ją jest głównie dzięki odbiciom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Zrobilem przednie swiatla a ze wzgledu, że nie mialem odpowiednich zdjec sam je wymyslilem :P Wiem ze nie sa najpiekniejsze ale jak juz mowilem ciesze sie ze wogole ruszylem z robota. Osobiscie nie lubie swaitel tego typu ale juz je zostawie, jedynie co to wykonam kosmetyczne poprawki i zabieram sie za reszte bo jeszcze duzoooo do zrobienia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze Ci sie podoba Predator ale model nie jest dop konca taki rowny :P pierwsze co to musze zrobic na nowo grilla bo strasznie wyglada :o Ale fajnie ze ogolnie model sie podoba bo juz go rzucilem w kat i gdyby nie moja dziewczyna to pewnie bym go nigdy nie spokczyl :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ... atrapa chlodnicy do poprawy bo zeczywiscie jest krzywa. Widok ten poteguje jeszcze to, ze szczebelki rzucaja na siebie wzajemnie cienie i to jest gownym powodem takiego efektu, co nie znaczy ze idealnie sa proste :P Poprawie to i moze jeszcze dizsiaj wrzuce update-a :) Super ze podoba Wam sie model i dzieki za ocene !! [uczeń]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zabieram sie za wnetrze. Tym razem nie bede naloze texturke na deske. Prace sa w poczatkowym stadium (nie ma kierownicy), drzwi wewnatrz itp. Rownolegle do wnetrze zamierzam zrobic tylne lampy. Wrzucam ostatniego rendera. Łączenia kareoserii tez sa do poprawy w niektorych miejscach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie to poprawic Batou :) Wogole to mam takie cos ze siadam, wlaczam 3D Studio i po 20 minutach wylączam z nieruszonym modelem ;) Heh ... Wrzucam rendera maski ... mam nadzieje ze jak najszybciej skoncze ten model :) Dzieki za komentarze ! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys probowalem wkleic Mini w zdjecie ale nie wyszlo mi za ładnie ..... szczerze mowiac woal bym zrobic jakies tło w 3D jak juz cos. Tylko nie wiem jakie , zeby bylo proste .... pustynia ... hmmm .... no spoko tylko ze sam piasek to za mało bedzie. POMOCY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności