Skocz do zawartości

Kryjówka


serio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

obo dobrze radzi, postaraj sie pokazać jak światło oddziaływuje na inne przedmioty, które znajdują się dookoła. Na Twoim rysunku wygląda jakby było ono zamknięte w światłowodach Gdyby właśnie oświetlnie na rysunku było "konsekwetne" wyglądałby on o niebo lepiej.

Ja oprócz tego dorzuciłbym zróżnicowanie planów, bo mi sie zlewa wszystko:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za poświęcony czas na napisaniu tutaj czegokolwiek ;)

 

Slayer2004 - Obmyślanie tego robota zabrało mi sporo czasu. Może nawet za dużo.. Chyba w przyszłości zajme się rysowaniem tego co już istnieje a nie wymyślaniem od podstaw czegoś nowego. Skupił bym się wtedy na innych aspektach rysunku.. Ale to taka dygresja.. Cieszę się że Ci się spodobał.

 

Hindus - Ta z tą perspektywą mi nie idzie.. Myślałem, że tym razem będzie lepiej ale niestety.. Muszę dowiedzieć się o niej więcej w necie (*może ktoś zna jakieś linki na temat perspektywy?)

 

Master Kiełbaster - thx! Szkoda tylko że przypomina część 1 a nie 4 hyhy

 

Obo - No dzięki! Oświetlenie też nie wyszło super ale tak naprawdę to moja pierwsza próba z takim zaciemnieniem i kilkoma źródłami światła. Nie wyszło tak jak bym chciał no ale cóż..

 

Pablonardo - Tak światło nie wyszło. Kolory też mogły być lepsze.. W tej pracy eksperymentowałem z czernią i ogólnym przyciemnieniem. Chciałem uzyskać efekt mroku ale tak by było widać poszczególne elementy. Będe jeszcze próbować w przyszłości się poprawić (*zobaczymy jak wyjdzie ;P)

 

kome - taa zmieniłem avatar bo stary był nijaki a ten chociaż taki jajarski. Fajnie że się podoba ;)

 

i tyle.. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności