Skocz do zawartości

Domek na plaży...


damusTo

Rekomendowane odpowiedzi

W moim zyci pojawiły sie przemyslenia pewne w kwestii jako takiej pracy.

Punktem wyjscia było pytanie po co pracuję ?

No i w zasadzie pracuje po to by utrzymac to co mam, mieszkanie, samochód itp...+ oderwac sie od tego w przypływie złosci czyli wakacje.

Po co mam to co mam to następne pytanie ?

No mieszkanie wiadomo, reszta w sumie do nazwijmy to wygodnej pracy, czasem zabawy.

idac takim dosć nieskąplikowanym mysleniem doszedłem do wniosku że najlepiej pozbyc sie tego, prace ograniczyc do minimum i zyc tak by mieć non stop wakacje.

dla mnie wakacje do bose bieganie po piasku na plaży itp, słowem: morze morze morze...

Dlatego zamieżam po raz ostatni odłożyc na cos kase kupić jakiś fragmencik wybrzeża i zbudowac tam dom.

Pewnie niewielki i tani w utrzymaniu. zastanawiam sie jednak nad dokładną lokalizacją, myslac o naszym fragmęcie Bałtyku - bo go bardzo lubie.

Niestety nie mam puki co czasu by objechać całe to wybrzeże i coś sobie wybrać.

Dlatego pytanie do Was, czy mozecie polecić jakieś małe niepozorne, nieuczęszczane, malownicze miejscowości, spróbuje na bazie tego wytyczyc trase przejazdu tak by nic istotnego (w moich kategoriach) nie pominać.

A kategorie to:

- małe lub zerowe obłożenie turystami

- jakaś forma protu lub przystani

- zróżnicowana linia brzegowa mniej wydm a raczej klify

- czysto

- minimu uprzemysłowienia i urbanizacji

No to drukujcie co macie i najlepiej z pocztówką :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Noo, całkiem ambitny plan ;)

Ja Ci nie pomogę bo naszego morza nie lubie i byłem tam tylko dwa razy, ale życzę powodzenia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomorskie juz mozesz sobie odpuscic ;p Tutaj cala linia brzegowa to jedno wielkie turytyczne zaglebie. Ewentualnie miejscowosci pod gdynia takie jak Mosty, Pierwoszyno, az do Rewy ale nie sama Rewa. Tylko ze tutaj to raczej plaze a nie klify. Za to na otwartym morzu moze gdzies na zachod od Karwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No obawiam się że będzie trudno. Właśnie wróciłem z wakacji. Obadałem wszystkie plaże w okolicach Władysławowa -> Helu -> Gdyni -> Sopotu -> Gdańska i ogólnie tampe rejony.

Z tego co zauwarzyłem to Wszędzie gdzie jest piaszczysta plaża jest Pełno ludzi. Najfajnie to jeszcze było w kierunku helu. Jastarnia. Ludzi niema tylko tam gdzie niema plaży :-)

Pozdrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauwarzyłem to Wszędzie gdzie jest piaszczysta plaża jest Pełno ludzi.
Dziwne co nie? Przeciez nie ma to jak lezec na kamieniach ktore wbijaja sie w cialo :)

]Najfajnie to jeszcze było w kierunku helu. Jastarnia. Ludzi niema tylko tam gdzie niema plaży :-)
Turysci ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki za info czekam na wiecej ktoś wybierał sie w bardziej wschodnie rejony ?

co do kosztów ch dla mnie nie mają większego znaczenianic mnie nie powstrzyma kwestia to tylko dłuzszego ewentualnie czasu oczekiwania i realizacji. Zaczynam znaczyć mapkę czekam na więcej info...

Co do turystów to spuszczam z tonu w końcu to okresowe zjawisko, a przeglad panienek z całego kraju raz do roku nie powinien zaszkodzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierz się na warmie i mazury :)))... małe miasteczka , wkoło lasy, łąki i jeziora)))..., jak się zdecydujesz daj znać:))

Hmmmmmmmm...

...musze przyznać że to brzmi intrygująco, czy w miedzy wierszu jest ukryte jakieś zaproszenie ??

widzisz jest jeden drobiazg o którym musze wspomnieć. jestem architektem, architekt odpoczywa jak to w kawale o nim tylko nad morzem. dla tych którym rodzi sie w głowie pytanie DLACZEGO ?

prosta odpowiedz - TYLKO JEDNA KRESKA.

Lasy, jeziorka zielono i przyjemnie - lubie nie ukrywam. Ale to troche mało.

Morze = zywioł + piaszczysta plaża, huk oberwanego klifu czasem sztormMmmmmmm... i tylko 1 kreska no to już jak dla mnie wypas.

do lasów i jesior trzeba by zdecydowanie cos żywiołowego dodać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem realistą nie wiem czy mozna kupić wiem że wolałbym nie wydac na to za duzo forsy, znaczy spodziewam sie że za taką plaże to słono bym musiał bulić za słono. Pisałem że odpuszczam jesli o turystów chodzi ;) turystki moga być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damusTo zdziwisz sie - ok. 100 000 zl, teren byl ogromny, ze zrobiona chatka i miejscem do gry w siate. Kasa byla mu potrzebna :). Powiedzialem to ostatnio innemu znajomemu to myslalem ze mnie zje hehe, byl gotow dac duzo wiecej :)

 

ale nie ma co...Debki sa cool ;), reszta to chyba przereklamowana; od 3 tygodni jezdze po Wladyslawowie, Jastrzebiej Gorze i Karwii, jednak nie umywaja sie do Debek :), mimo ze wiecej klubow jest chyba w tych pozostalych; ale jesli chodzi o cisze i spokoj to wg mnie Debki rzadza

PS. wlasnie zauwazylem ze Kuciel podziela moje zdanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja nie bede cie pojadał, dopiero zbieram kase, ale ciesze sie bo takie kwoty sa w moim zasięgu bo to bardzo dobra cena myslę. Dzięki za informacje, byłbym wdzięcczny gdybys wrzucił fotke tego miejsca było by jasne co dokładnie mozna nabyc za tą kasę no i czekam moze ktos poleci cos wiecej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kiedy sie zjawie na Debkach bo teraz pracuje :/ i tez glupio bedzie wygladac jak przyjde tam im zdjecia robic :P;

we wrzesniu tam byc moze pojade, wtedy zapodam fotke :]

i to byla wyjatkowa sytuacja i dlatego taka cena, normalnie to na pewno duzo wiecej sobie licza

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności