Skocz do zawartości

[architektura] wiadukt


Wielka_Siostra

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmm - ogólnie to spoko zwłaszcza to pod wiaduktem ujęcie. Ale popracowałbym nad samym zdjęciem (kompozycją, kadrem) zdjęcia w które wkładasz ten wiadukt. Na trzecim pojawia się jakiś tył TIR'a czy coś bliżej nieokreślonego. To bardzo psuje wrażenie. Bo jak bardzo realistycznie nie wkleisz obiektu to i tak będzie to wyglądać co najwyżej jak zdjęcie robione przez amatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za komentarze:)

Czasu miałam mało, poza tym robiłam pierwszy raz w ogóle render "zewnętrza", nie mówiąc już o wstawianiu modelu w zdjęcie - na szybko wymęczyłam jakiegos tutka i wio. Najwięcej problemów sprawiło mi dostosowanie widoku kamery do perspektywy zdjęcia, to była męka na jakieś 3 godziny, ale późniejsze ujęcia już luzik;-) (ujeć jest jeszcze kilka). Najmniej czasu poświęciłam modelowi, a to też wpływa na real, no a jeśli chodzi o oświetlenie i render to męczyłam stosunkowo długo, np. przerabiając wszystkie dostępne drogi uzyskania trawy i ostatecznie pozostajac przy mapie i bumpie, którego i tak nie widać;-)

 

Mam obecnie możliwość pracy na dobrym sprzęcie i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności