Skocz do zawartości

Postać 3D: noname [voyager]


voyager

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jako że prześladuje mnie fatum niedokończonych projektów i mało co pokazuje na forum, wrzucam tego oto ziomka - może coś z tego wyjdzie:

9122e8b03f8da24e.jpg32cb6608915613c4.jpg

 

 

Jest to moja pierwsza postać LP. Wczesnie były tylko nieudolne próby, które szybciej się kończyły niz zaczynały. Postanowiłem nie przekroczyć 2000 triangelsów. Texturka docelowo będzie miała 1024x512px (na razie, na spodnie jest textura 512x512 robiona ręcznie, ale musze ją zmienić i przeskalować).

 

W przyszłosci, skończony model spróbuje zriggować, a jako, że nie wiem, co i jak mam nadzieję, że pomożecie.

 

INFO:

triangels: 920

modeling time: 1,5h

texturing: 0,5h

 

[ATTACH]38157[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ciało w trakcie produkcji. Tylko z blueprintami ciężko (już kilka razy wspominane przezemnie problemy z netem)

Fałdy zrobiłem, bo mam podobne spodnie i są na tyle długie, że dół nogawek opiera się na butach, a w kolanach jakoś tak się układają. Drugim powodem była konieczność zwiększenia ilości poly do późniejszej animacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, że post pod postem, ale chialem, żeby było wyżej na forum ;)

 

Malutki update:

901d9205f42b1ed4.jpg

5cc97786c725171b.jpg

 

 

Jeszcze dużo do poprawiania, ale nie mam już siły szukać błędów - wytykajcie je paluchami. Zostały mi tylko dłonie i zacznie się texturowanie. Znowu nauka nowej dziedziny grafiki.

:)To pierwszy model człowieka w którym tak daleko zaszedłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie widze, czy zmieniłeś coś z siatką w miejscu fałdów, ale Przybyszowi i Scottero chodziło o to, że w takiej formie fałdy dodają tylko do licznika trisów i nic nie zmieniają w geometrii, mi chodzi o ten najniższy loop,

 

... ja bym inaczej 'ułożył' nogawki, bo teraz to ten kant który kontaktuje z butami nie za baudzo udaje jeansy, jakbyś dodał jeszcze z jednego trisa, byłoby mniej kanciasto ..

 

...co do twarzy to jest zdecydowanie zbyt kanciasta w niektórych miejscach

 

... twój koleś nie ma powiek >.>

 

... siatke na twarzy masz chaotyczną i mało ergonomiczną pod względem ilości trisów, ale to początki więc dziwnym nie jest ...

 

...po za tymi uwagami jest całkiem wporzo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności