Skocz do zawartości

Moja znajoma :)


Virus_

Rekomendowane odpowiedzi

Oto praca na podstawie zdjecia. Jestem kompletnie poczatkujacy wiec bylbym bardzo wdzieczny za wytkniecie mi mozliwie duzej liczby bledow :D Wogole to namalowac rzesy do sztuka i kawalek... Przy okazje prosze o troszke litosci, bo musze pracowac na myszy :(( I jeszcze nie mam dobrze opanowanego PSa:D Z gory dziekuje :)

 

kolezanka_skonczona.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Rozumiem, ze cienie sa po prostu za slabe, wiec nie widac dokladnie glebi obrazka. Mnie sie akurat podoba najbardziej nos :) Widac na nim dobry cien i wcale sie nie wydaje plaski :D Reszta to taka ło :) Przydal by mi sie tablet ale nie mam kasy na taki sprzet :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko..Powiem Ci tak:Jesli robiles wszystko mysza to jest super. W dodatku jestes poczatkujacy to w ogole cacy. Gdyby nie to powiedzial bym, ze praca jest sztuczna w samym wykonaniu, kolarach i tresci. Proporcje sa walniete. Jak dla mnie oko jest zbyt daleko od nosa i zbyt nisko od jego nasady. Paznokcie sa szponami. Krawedz szczeki jest ucieta w stosunku do szyji - brak przejsc tonu koloru. Gerenalnie brak glebi, praca jest plaska. Dodaj troche ciemniejszego odciena skory w okolice, gdzie konczy policzek a zaczynaja wlosy to bedzie znacznie lepiej.Sa zachwiane proporcje i same wiecz wielkosci palcow. Kciuk jest najgrugszym, a u Ciebie wrecz odwrotnie. Zrenica oka jest czarna, oprocz polyskow oczywiscie. Tutaj jest mamy ciemniejszy odcien niebieskiego. Kontur dookola ust zbyteczny. Nie wiadomo co panna trzyma w tych ustach - jak dla mnie to chyba sliwka, jednakze palce nie trzymaja niczego a ich ulozenie tak sugeruje. Jest tego duzo ale mowie...to sa uwagi tj. bez swiadomosci ze robiles cos takiego pierwszy raz i w dodatku mysza. Przy tablecie wygladalo by to znacznie lepiej dlatego wydaje mi sie, ze jeszcze zaszalejesz tu nie jednym, ciekawym portretem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zrobie tak :) Przesle wam oryginalne zdjecie bedace inspiracja :) A co do Z-Brusha. Dzieki stary, wlasnie o taka odpowiedz mi chodzi, niestety nie mam tabletu, nawet myszki optycznej, mam za to kulkowa stara A4-tech :) Kolorkow tez nie umiem za bardzo dobierac, mam klopot z uzyskaniem ostrej krawedzi, bo zazwyczaj wychadza takie miekkie :/ Po prostu nie znam niektorych funkcji Photoshopa i nie ma mi kto wytlumaczyc co do czego sluzy :( Dlatego dzieki za linka do tutoriali :) A jak na razie zbieramy kase na tablecik :)

 

PS: To nie jest kciuk, tylko maly palec :P W sumie w ustach tez nic nie ma. Tam powinien byc cien :D Ale samo zdjecie bylo dziwne. Zreszta zobaczcie sami. I odrazu mowie ze nie mialo toto wygladac dokladnie jak zdjecie, tylko cos na motywie zdjecia :D

 

szerlita.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu... no to żeś sobie fotę wziął. chcesz na tym ćwiczyć kolory i światło? :D

poszkicuj najpierw, proporcje poćwicz albo barwy, potem będziesz detale robił np. włosy

 

nie radzę zaczynać od człowieka, bo to za ciężkie, ale twój wybór w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie! A wiec teraz widze roznice. Hmmm nie mam nic do kolezanki oczywiscie ale zastanawiam sie dlaczego jej prawa (od strony ktorej patrzymy lewa) dziurka od nosa jest tak malutka...Z tymi palcami to wpadka formalna;) Przyznam jednak ze sam przerobil bym jej tego palucha na kciuka bo troche dziwnie wyglada.Reszte sam widzisz, a ze widzisz to znaczy ze w przyszlosci bedzie lepiej:) Tableta polecam Ci np Wacoma Intuos 3 wielkosci A-4. U nas kosztuje jakies 1600-1700 zł ale jak masz znajomego w stanach to taki sam jest za jakies 270$(http://www.pricegrabber.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom tak.. Tylko ze ja mam dopiero lat 18, grafika taka zajmuje sie od niedawna, normalnie rysowalem standardowo, czyli olowek papier i jedziesz, ale jakos specjalnie nie rozwijalem swojego talentu czy cus. Mysle o studiach na kierunku grafika komputerowa i dlatego postawnowilem sie rozwinac troszke w tej dziedzinie. Na taki tablet to niestety mnie nie stac, myslalem o jakims Wacomie, nie pamietam jaki to model, w kazdym razie okolo 250 zlotych kosztuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności