Skocz do zawartości

Graficy 3d do gry


BlueRay Interactive

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy!

 

BlueRay Interactive poszukuje ludzi na stanowisko: Grafik 3D (Low Poly).

 

Projekt jest tworzony dla jednego z polskich wydawców. Celem współpracy jest modelowanie objektów staycznych do gry (bez ich texturowania) w programie 3D Studio Max.

 

 

Oferujemy:

 

-poszerzanie wiedzy z zakresu tworzenia gier

-miejsce w creditsach

 

Wszelkie ofery proszę kierować na adres [email protected]

 

Poniżej dołączam zdjęcie z wersji demostracyjnej (wersja alpha).

http://img61.imageshack.us/img61/5807/screen01lu5.jpg

 

Z poważaniem Mateusz Chruścik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

 

skoro ta gra jest dla wydawcy to czemu nie oferujecie za nią zapłaty?

Ponieważ jeszcze nie podpisaliśmy żadnego kontraktu, narazie jest to tzw. "zainteresowanie wstępne" , które zawsze niewiadomo jak się skończy.

 

skoro to tylko modele to czy mogą być w innym programie niż max robione i wyexportowane do .obj for example?

Nasz edytor obsługuje pliki 3DS więc najlepiej gdyby modele zostały wymodelowane w 3D Studio Max.

 

wydaje mi sie ze dla Playa jest robiony, Play ma taka opcje ze mozna zrobic gre i pozniej mu ja poprostu odsprzedac... no ale mam nadzieje ze sie myle

Mamy na celowniku każdego polskiego wydawcę. PLAY chyba ją zamyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to spoko do 3ds też da sie wyexportować ;))

 

możesz coś więcej o gierce napisać np czy to będzie MMO ;))

bo z tego co widze to jakis niewysoce skomplikowany RPG czy coś takiego

 

To będzie gra przygodowa, fabularna, żadne MMO, już dość się ich produkuje w tej postnukearnej Polsce :) i jakoś żadna nie może ujżeć światła dziennego...

 

No ale do rzeczy. Projekt jest tworzony z myślą o młodszych graczach. Będą różnego rodzaju łamigłówki, ale głównym celem gry jest rozwikłanie tajemnicy w upiornym zamku :) . Będą różnego rodzaju przerywniki filmowe (liczone w silniku oraz nieliczone) przepełnione dawką humoru, które pchnom fabułe dalej. Projekt jak widać jest mało skomplikowany, dzięki czemu chcemy oddać znakomity klimat i gameplay. Więcej nie chciałbym zdradzać;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ch

Masz racje w 100% ale zawsze lepiej by było gdyby się dostało więcej:) gdyby niewyszło z tymi lepszymi wrócimy poprostu do tego najmniej atrakcyjnego.

 

O ile będzie jeszcze on chcieć. Takie traktowanie nie spodobało by się pewnie temu wydawcy.

Ale rozumiem, też bym pewnie tak postapił, tylko pamietaj żeby i tego nie stracić bo może się okazać, że nie będzie mieć waszej gry kto wydać.

Jeśli chodzi o gre to nie dla mnie. Nie ten wiek. Ale pobawić się, może i spróbowałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności