Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Przystanek autobusowy (wip) - pomożecie?


Woznkt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Modelik przystanku komunikacji miejskiej. To do mojej pracy magisterskije co ją musże za tydzień oddać :P Temat dotyczy nowego systemu identyfikacji transportu miejskiego w Warszawie. Główna częśc pracy to grafika (schematy, rozkłady jazdy, piktogramy itp) ale trzeba teżto na czymś zaprezentować. Stąd musiałem wydziergać wiatę przystankową. Projekt prosty, model prosty. Problem jak to ładnie wyrenderować i wstawić w zdjęcie jakieś, żeby wszystko ładnie i realistycznie wyglądało. Niestety moje umiejętności w renderingu zamknęły się w jednym skylighcie i light tracerze...

 

Jeżeli znajdize się ktoś chętny do pomocy to będe wdzięczny. Tutki, ustawienia sceny, świateł, renderingu. Biorę wszystko. Aby prosto i czytelnie.

 

Korzystam z maxa7, nie mam vray'a jak by ktoś pytał.

 

Na razie tyle, render w mentalu na podstawie tego tutka http://67.15.36.49/team/Tutorials/vray2/vray2_1.asp

 

przystanek04qa1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej! W sumie już po wszystkim - obroniłem :P

 

Przystankie renderowany tak jak w tutku, W psie trochę poprawek i wszelkie znaczki, piktogramy itp, bo mi się już nie chciało myśleć jak te textury porobić

 

Efekt ogólnie taki był. Powalające to na pewno nie jest, ale wszyscy się cieszyli :P

 

wozniaktkw2006mwtmr01ex5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności