Skocz do zawartości

mechaniczna łapa-WIP


golum

Rekomendowane odpowiedzi

zacząłem pierwszą p[race na tablecie:) wybrałem mechaniczną łape bo choć nigdy nie robiłem czegoś takiego to mi sie wyadje że podołam. Zrobiłem już ogólny szkielet wł. którego będe rysował. Czekam oczywiście na nachalne wytykanie błedów i creatywne rady:) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Calosc zapowiada sie fajnie, ja bym moze jeszcze dodal jakies kable, niby przewody pneumatyczne przy łokciu i tam gdzie ramie sie styka z torsem :) I troszeczke zmienilbym dlon na taka bardziej ludzka :) ALe pewnie ja zmienisz, bo to przeciez dopiero szkic jest :) Pozdrawiam i zycze sukcesow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczołem już nadawać jakieś tam kształy i kolorki...planuje ukonkretnić całoś...a później dopieszczać i zmieniać poszczególne elementy. jeszcze niestety nie moge sobie paru rzeczy wyobrazić, ale niespoczne az nieosiągne zadawalającego wygladu:)

 

Virus_- dzięki za te optymistyczne słowa:) zmotywowały:)...wlasnie też myślałem o pokazaniu paru kabli...może jakieś tłoki...no zobaczymy. Ale napewno to się będzie zmieniało w trakcie pracy...a dłoń rzeczywiście zamierzam upodobnić bardzoejk do luckiej i skonkretyzować:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już 3odsłona:) po troszku, po troszku i może coś się uzbiera:) Wydaje mi się że musze zrobić troche bardziej masywniejszą ta łape...no węc ją tam rozbudowuje. Prosze o ocene mojej pracy...i wytkniecie błędów już teraz. Na dzisaij już koniec...ide w kimke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prace posuwają sie co prawda powoli ale jednak do przodu:) wiem że detale typu: tłoki i kable...były by bardzo fajne i ciekawe...ale w sumie poczatkowym zamysłem była elegancka mech-łapa...no i powiedzmy, że takową zostanie:) wszystko wyłaniać sie będzie z tej czerni no i właściwie to tyle...czekam na wytkniecie mi błędów i podsunięcie jakiś pomysłów. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już doradzać to olałbym czerń, wyglada paskudnie tymbardziej gdy zlewa się z ciałem.Po drugie łączenie ramienia z reszta ciała - ni to łożysko kulkowe(w sumie w szkicu na to wyglada a pozniej poszles juz po latwiznie) albo klin jak u T2, w twoim prostopadłościan wchodzi do jakiegoś kapturka, jak ma to pracować??

W przypadku łokcia rozwiązanie poprawne, perspektywa tez cos niegra, mogles zrobic prosty model w 3d a pozniej go oblepiac detalami w 2d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz...czerń raczej zostanie bo wałściwie taki był zamysł. Jeśli chodzi o mocowanie całej ręki...no to rzeczywiście napocządku miało być to łożysko...ale później sie rozmyśliłem na rzecz tego naramiennika...prawda że nie wygląda to zbyt wiargodnie ale to nic:) (poszedłem na łatwizne) Właściwie to chciałbym już skończyć i zabrać się za coś owego:) miałem przerobić tą ręke na grupsza ale już mi się nie chce dłubać prawie od nowa wiec zostaje tak...co wy na to?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności