Jump to content

Autodesk Revit Building 9 po polsku


Destroyer

Recommended Posts

Autodesk wprowadza na rynek polską wersję Autodesk Revit Building 9 – rozwiązania dla branży architektonicznej i budowlanej. Nowa wersja uzupełnia portfolio rozwiązań Autodesk dla tego sektora oferowanych na polskim rynku.

 

Rozwiązania z rodziny Autodesk Revit zostały zaprojektowane dla potrzeb Modelowania Informacji o Budynku (ang. Building Information Modeling, BIM). Modelowanie informacji o budynku to tworzenie i wykorzystywanie skoordynowanych, spójnych i kwantyfikowalnych informacji o budynku w procesie projektowym, czego efektem jest rzetelna cyfrowa reprezentacja budynku. Model cyfrowy może być wykorzystywany do podejmowania decyzji projektowych, przygotowywania wysokiej jakości dokumentacji budowlanej, analiz zyskowności, szacowania kosztów i planowania budowy i finalnie zarządzania obiektem.

 

Autodesk Revit Building 9 umożliwia architektom i projektantom kompleksowe podejście do tworzenia budynku, uwalniając od konieczności podziału na rzuty poszczególnych kondygnacji, przekroje czy elewacje. Dzięki technologii parametrycznego zarządzania zmianami każda - gdziekolwiek wprowadzona – poprawka znajduje natychmiastowe odzwierciedlenie w całym projekcie, włączając w to modele, rysunki, zestawienia, przekroje, rzuty i renderingi. Zapewnia to łatwą koordynację, spójność i kompletność dokumentacji projektowej.

 

Autodesk Revit Building jest dostępny jako pojedyncze oprogramowanie lub w pakiecie Autodesk AutoCAD Revit Series – Building 9, zawierającym Autodesk Revit Building i AutoCAD. Informacje na temat cen i w różnych opcjach zakupu (wersje full, upgrade, cross-upgrade, subskrypcje, licencje, edycje edukacyjne) można uzyskać u partnerów Autodesk w Polsce.

 

źródło dobreprogramy.pl

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy