Skocz do zawartości

Jak uzyskac bajkowy obrazek?


sherkan777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie znam sie na grafice dobrze, bardziej na programowaniu.

W dziale free praca oferowana zamiescilem oferte dla grafikow, jakich potrzebujemy do projektu. (Zapraszam do czytania - i ogladania screenow) jednak nie w tym rzecz.

W jaki sposob uzyskac efekt renderowanego obrazka tak jak by on narysowany recznie/badz farbami? czy jest wogole taki renderer/plug-in?

Np. chocby logo u gory forum tego chlopka w kapeluszu i ten zameczek w tle. W jaki sposob uzyskac taki efekt? (tego miasta i zamku)

 

Pytam bo tworze projekt gry podobnej do ogame, a nei chce zeby jednostki byly realistyczne tylko tak jak by byly namalowane/farbami/ czy inna technika.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ink&paint daje efekt kreskówki. Ale to chyba nie o to chodzi. Mam wrazenie, że to ma być swoista odrealniona atmosfera, w kierunku stylizacji na ilustracje bajkowa raczej, niż fotoreal. Mam rację?

 

Zgadza sie, ja nie chce uzyskac cartoon'a tylko efekt jak by to bylo namalowane...Widzielscie moze screeny jednostek z ogame. Obrazki sa jakby prawdziwych jednostek ale nie do konca.

 

Cchce taki efekt uzyskac gdyz jak zrobimy grafike realistyczna to ktos nagle mi zarzuci jakies niedociagniecie a jak z gory zaloze ze efekt bedzie podobny do ogame to nikt nie zarzuci nic.

To tak jak bym modelowal czlowieka na potrzeby jakiejs produkcji i staral sie zrobil realny efekt, a jak zaloze ze czlowiek ma wygladac jak z bajki to nik sie nie doczepi moze miec rece po kostki, nos jak wiadro i bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności