Skocz do zawartości

Teczka 2D:last update 29.08.08


grim666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakkolwiek by to nie brzmiało, wypieściłem jej jeszcze tyłek. Referkę wrzuciłem TUTEJ. Mam nadzieję Siegmar, że nadal Ci się podoba. Może nawet bardziej ? ;) Komiks przeglądałem tylko, bo do niedawna strasznie nie podobał mi się rysunek tego gościa. Ale mam 2 części Silent Hilla i jakoś zaczęła ta krecha do mnie przemawiać. Ba, nawet zaczęła mi się podobać haha. Dzięki za regularne odwiedziny! Zapowiedziany obrazek:

 

sty08_creatures2.jpg

 

I porcja ze szkicowników + żołnierz digitalowy.

 

sty08_soldier.jpg

 

sty08_trad1.jpg

 

sty08_trad2.jpg

 

sty08_trad3.jpg

 

sty08_trad4.jpg

 

sty08_trad4b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Pani, a raczej jej "prawdziwa" twarz, wzbudza spore (jak na moją teczkę) zainteresowanie ;) Dzięki.

Tym razem moja pierwsza skończona praca. Może będą jeszcze jakieś poprawki, ale raczej kosmetyczne. Wersja kolorowa przygotowana przez Siegmara. Dzięki za przeszkadzanie w pracy...a no i bezcenne rady Sieg! hehe Zapraszam:

 

EDIT: Będzie to okładka książki. Chyba ;)

 

czarna_kokarda.jpg

 

close2.jpg

 

close1.jpg

 

close3.jpg

 

czarna_kokarda_kolor.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zając ma pyszczura fajnego! Podoba mi się kadr - nietypowy taki ... W ogóle kolory wreszcie zaczynasz robić i wychodzą dobrze. Dodałbym jakieś rozedrgane w powietrzu, ciut zblurowane zioło jakieś suche - jakąś taką łodygę szarą z suchym kwiatostanem z lewej strony obrazka, zamiast tego (może i lepiej) możesz też ciapnąć jakąś ważkę, dość blisko widza, tylko ciężko będzie z uchwyceniem jej w perspektywie jak sądzę... A może skoro już zając ma kijek, to może i jakiś kapelusz mu dać odlatujący z wiatrem ... Albo jeszcze inaczej - może na łbie niech mu siedzi jeszcze bardziej zawiana mysz ... i ta mysz wskazuje kierunek swym małym pazurkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na początku nie wiem kto napisał że należysz do grona użytkowników, którzy są nieco słabsi od tych lepszych :-). Co prawda częściej oglądam i uczestniczę w działach poświęconych 3d, więc może nie obejrzałem wszystkich teczek, ale ten ktoś kto tak napisał na początku według mnie absolutnie nie ma racji. Może te pierwsze prace trochę gorsze, ale od samego początku coś jest takiego, że się chce oglądać dalsze strony, a na końcu to już w ogóle wszystko jest według mnie wysoki poziom. Dawno się nie logowałem, ale coś czuje, że dzięki Tobie znów mnie weźmie grafika, bo obejrzałem Twoją teczkę i jakoś tak mi sie chce nawet rysować mimo że nie umiem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za bardzo miłe i mobilizująca komentarze. Na początku myślałem, że to nie moja teczka i wróciłem do listy haha! Cieszę się też, że moje bazgroły mobilizują kogoś do pracy :) Mam w swych pracach dość specyficzny klimat, który nie każdemu się podoba, a do tego nałogowe nie kończenie prac i robienie samych bezsensownych szkiców wielu ludzi odpycha. W sumie się tym nie przejmuję haha;)

W nagrodę zarzucam taki treningowy obrazek.

 

komix_sample.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności