Jump to content

Teczka 2D:last update 29.08.08


grim666

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Woow. jaki wstęp.

 

Ja mam trochę odmienne zdanie. Forum stworzone jest do rozmowy. Tak więc KAŻDY może sobie wstawić tutaj swoją pracę i poprosić o komentarze. Prawdą jest że czasami zdażają się mniej zdolni artyści. Ale kubeł zimnej wody jeszcze nikomu nie zaszkodził.

Taki cytat z Iniemamocnych: Jeśli wszyscy są super to nikt niejest.

 

Są na tym forum osoby wybitne. Są też jak TY to określasz "miernoty". ale nigdy niespotkałem się jeszcze z taką dyskryminacją. Jestem tu od paru lat i jestem tutaj tylko dla tego żeby pomagać i samemu się uczyć od lepszych.

 

Co do twoich prac. to należą one do tej gorszej grupy jaką się tu widuje.

Pozdrawiam.

 

 

EDIT -> Wooooow. Modki są szybcy niż myślałem. Ale zostawię powyższy tekst dla Autora topicu

 

 

EDIT2 -> WOOOooow. Ptasior został Moderatorem. Teraz każda praca z Vraya zostanie usunięta automatycznie :D Joke. Ktarulacje Tweety i rób dobrą robotę.

Link to comment
Share on other sites

Kreskę masz wypracowaną ,ale jesli to są najlepsze prace to szału nie ma ,przy takim opanowaniu rysunku można by spodziewać się czegoś lepszego.

 

1 i 3 mi się podoba ze względu na warsztat nie temat, pozostałe odstają od poziomu tych dwóch prac. Mniej pisz więcej rysuj :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie rysuję za dużo. Nie mam czasu za wiele, a jak mam to mi się nie chce i bazgram tak tylko dla odpoczynku i nie chce mi się posiedzieć nad czymś konkretnie. Takie dłubanie pierdółek jest dla mnie przyjemniejsze. No, a przez to nie ma konkretnych efektów. Jeszcze 3 z dzisiejszego wieczorka.

 

pazdziernik.jpg

 

paz2.jpg

 

paz3.jpg

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem Avenger czy mi coś z tego wyjdzie, ale nałożyłem nieco barwnego kolorytu. W temacie digital paintingu oraz koloru, jestem prawie totalnym laikiem także możecie jechać po mnie;) Myślałem, że Intuos sam maluje.... ha ha

 

ancymon.jpg

Link to comment
Share on other sites

To chyba nie chodzi o presję, termin, choć pewnie w jakimś sensie też, a o zwykły brak chęci. Nudzi mnie po jakimś czasie dłubanie tego samego, dlatego 90% moich rysunków to takie szybki szkice, także jak najbardziej jest to inny świat ;)

Link to comment
Share on other sites

ja mam inną teorię nt. podobnego problemu - po prostu, żeby coś zrobić (nawet fragment pracy) potrzeba sporej ilości czasu pod rząd.

takiego, kiedy nie myśli się o obowiązkach, nie odbiera telefonów, nie przygotowuje się do następnego dnia... dlatego mi najlepiej robi mi się coś w sobotę z rana, albo w piątek w nocy :]

 

no i kiedy zaczynam dodawać detale do szkicu, poprawiać, to powoli mi się przestaje podobać... przestaje być "tym fajnym szkicem" sprzed kilku godzin roboty

Link to comment
Share on other sites

Niezle poczatki. Bardzo podoba mi sie 5 rysunek z 1 postu - ten tuszem. Stylem rysowania przypomina troche rysunki Truscinskiego. Oloweczki tez fajne - miejscami moze zbyt chaotycznie cieniujesz, niby kreska podaza za forma ale nie zawsze. Kolorki tez coraz lepsze - pamietaj o roznicowaniu barw, cien to nie koniecznie kolor podstawowy + czern, swiecace oczka rzuca troche czerwonego odblasku na nos lub luki brwiowe i policzki, zaczeriewniony - przekrwiony nos itp.

Link to comment
Share on other sites

Hail.

Dzięki thirdeye-wreszcie ktoś rozumie te moje ołówki haha. Kolor to dla mnie czarna magia póki co. A Truściński kopie mi dupę od ponad 10 lat, kiedy to jeszcze zamiawiało się pocztą takie pisma jak Komiks Forum, AQQ...i inne stosy makulatury ;)

Ja zarzucam trochę śmierdzącego rozkładem mięcha w mediach tradycyjnych.

 

koniec1.jpg

 

koniec2.jpg

 

koniec3.jpg

 

koniec3ditejl.jpg

 

koniec4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja się wypowiem co do twojego ”logo” zaburzyłeś ideogram litery przez co napis jest nieczytelny spróbuj na przyszłość pamiętać o tym że samą literą można wyrazić treść, a nawet emocje, te wszystkie elementy dodatkowe ( „ornamenty” ) tylko zaburzają czytelność. Wiem że panuje taka moda by ozdabiać literę i zmieniać jej ideogram ale to staje się swego rodzaju bełkotem. Sam zdecyduj.

Link to comment
Share on other sites

No dobra speed ale to nei znaczy, ze mozesz wiekszosc olac, wlasnie w speedach najwazniejsze jest zauwazycz najwazniejsze rzeczy czyli anatomie posture i przestrzen.. dopiero pozniej konczy sie speed i zaczynaja normalne illustracje jak wyciagasz detale!

 

JoKeR

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy