Skocz do zawartości

[architektura]mieszkaniowka kolobrzeg


lolipop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Za ciemno jet. No i ludziki nie w skali są . Pytasz o pomysł na ludzi. niewidziałem jeszcze dobrze wyglądających ludzi w wizualizacjach. Fajnie robi to Szeryf zostawiając białe bryły 3d ale to zabiek artystyczny i nie każdemu może przypaść do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cug, gdybyś był taki dobry, to moja skrzynka priv czeka na Ciebie z utęsknieniem;D ...lolipop, gdzie to dokładnie w kołobrzegu, przecież tak już prawie nie ma gdzie budować, w ostatnich latach tak wszystkiego napchali, szczególnie w porcie, że ledwo można się przepchnąć. Co do wizki, ogólnie pozytywnie się to odbiera, o projekcie nie mówię, bo nie Twój, choć za ciekawy to on nie jest, a czy przemyślany, w to też nie wnikam. Pozdr;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolaczam sie do prosby Toucha, jakby dalo rady to podaj te ludziki.

 

a budynek? taki sobie, sam bym nie chcial tam mieszkac, ale vizka mi sie podoba, fajnie skomponowana (chociaz g... o kompozycji wiem ;)), mi sie podoba

 

pozdrawiam

 

heh.widze ze wiecej cierpiacych na brak ludzikow sie znalazlo...

 

lolipop, gdzie to dokładnie w kołobrzegu,o projekcie nie mówię, bo nie Twój, choć za ciekawy to on nie jest, a czy przemyślany, w to też nie wnikam. Pozdr;)

 

przy szpitalu:]..nie pamietam teraz ulicy. a nad wizka jeszcze posiedze mimo ze projekt, jak mowisz, 'nieciekawy'.coz taka nasza robota, ze nawet cos slabego trzeba umiec dobrze przedstawic i sprzedac;]

 

Czy to projekt semestralny ?

 

koncepcja dla tbsu w kolobrzegu blisko ceglanych budynkow wojskowych adaptowanych na mieszkaniowke

 

pomysl rzeczywiscie mozna zjechac:]balkony na parteze jakos nisko sa i blisko chodznika

render ok

ludki podeslalem na priv

 

tez mi te balkony nie pasuja...chociaz widzialem juz takie rozwiazania.dzieki za ludziki.przydadza sie.

 

Za ciemno jet. No i ludziki nie w skali są . Pytasz o pomysł na ludzi. niewidziałem jeszcze dobrze wyglądających ludzi w wizualizacjach. Fajnie robi to Szeryf zostawiając białe bryły 3d ale to zabiek artystyczny i nie każdemu może przypaść do gustu.

 

faktycznie ciemno.w pracy mam lcd i on bardzo rozjasnia i wyostrza kolory.biale brylki potestuje:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie budynki sa smutne jak p...da w "Chlopaki nie placza", nie chcialbym w nich mieszkac, ale przedstawione sa ladnie i mi sie podoba. Trawa tez fajna, tylko tiling widac :( na pierwszym renderze mapowanie sferyczne pewnie, tylko sie mapa rozjechala do poziomu pikseli hyhy ;)

 

ps: zastanawiam sie czy takie TBS'y biedackie stac na wywalanie kaski na vizki? swiat sie posunal do przodu, czy po prostu prezes dal sie poniesc bajerom?

 

pozdrawiam

 

edit:

 

fajny bug na lewym dolnym balkonie :) te ludziki to z king sajza sie urwaly? ;) ten balkon jest za wysoko dla nich, wiec nie martwcie sie, ze balkony sa za nisko =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności