Skocz do zawartości

DOF po raz kolejny


ajrisz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, nei znalazlam tego na forum. Mianowicie uzyam Vray 1.09. Chce wyrenderowac obraz z DOF> ale cokolwiek wpisze w Focal Dist to zawsze mam zamazany caly obraz. a chce tylko to co jest najdalej od kamery.. w Vray mam wlaczone DOF. Nie wlaczalam DOF w ustawieniach kamery. Znalazlam jednego tutka w google ale to nie pod te wersje Vray.I nic mi on nie mowi.. Siedze juz dwa dni przy tym i bez zadnych rezultatow:/ jedynie co udalo mi sie ustawic to moc zamazania. Shutter size- mam 0,03 i jest ok ale wciaz na calym obrazie:(nie wiem dlaczego nie dziala u mnie Focal Dist..pomozcie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

chyba glupio odpowiem.. ale nie wiem jaka mam skale. Jednostki mam mm. Wiec super wielkie to to nie jest. ale porbowalam tez w Focal Dist. wpisywac baaardzo duze wartosci jak 800 000 i nic. oraz bardzo male np 10.

 

Jak mierzylam odleglosc kamery od obiektow to wyszedl mi distance 90 mm.

Moja scena jest scena otwarta. Bo renderuje kostke czekolady. Mam tylko podloze i 3 kostki. Uzywam skylight (tego z opcji w VRAY). i dwoch swiatel omni. I to wszystko..\

 

aha jak kliknelam na ikone mloteczka i dalam measure to w Dimensions pisze: 37,8 m x 35,5 mm x 4,12 mm.. hmm moze mam za male to wszystko? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności