Skocz do zawartości

Finished 2D: szkice aut


Stachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

aa sorry, bo zapomniałem przedtem wytłumaczyć ;p bo pewnie se pomyśleliście "lol, o co mu chodzi?" lub coś podobnego ;/

kiedyś założyłem tutaj temat >>link gdzie wszyscy mie krytykowali że beznadzieja, słabo itp, ale od tamtej pory nie poddawałem się i robiłem swoje, jak widać, cięzka praca nie poszła w las :)

 

p.s. napewno dino i miwt wiedzą o co chodzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj po przerwie, nie przypominam sobie czy wczesniej siałem ostra krytykę chyba nie ale teraz widze że moze było warto skoro cie to zmobilizowało.

obserwuje wiele tego rodzaju prac i powiem tak perspektywe czujesz (nie jest jeszcze bezbłednie ale czujesz) kreska jest ok dość śmiała.

Niemniej metody pracy wydają sie byc dośc niespójne i chaotyczne.

Zugestia z mojej str jest taka:

wybierz 1 z tych aut (osobiście proponuje to pierwsze) i popracuj nad nim ,więcej, większych szkiców, wejdz w detal i zacznie sie projektowanie, chyba ze ma byc tylko rysowanie ?

Jesli tylko rysunek to wyjdz na ulice i machnij durzego fiata czy cos z natury.

Co do technik prezentacji auta czesto stosuje sie wrażeniówkę wypkimi kredkami pastelowymi, wypełniając autko zwykle blaskiem i cieniem własnym i czasem podciąga sie pakier cieniem rzuconym by je wydobyć szybko tanio i efektownie, czuje że czeka cie sporo doskonałej zabawy.

POLECAM ;)

PS

Nie wzywaj na daremne bo cie keskomunikuja jak mnie przed laty, wiesz tymbardziej że teraz to nie poprawne politycznie do kwadratu nawet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności