Skocz do zawartości

szkic postaci A3


muody

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiałem się, czy wrzucanie mojego (najlepszego do tej pory) szkicu postaci ma sens.

w końcu to juz ukończona praca, poprawiać się nie da (niby jak)...

 

ale doszedłem do wniosku, że czasem zdarzają się tu ukończone prace nie do poprawienia i jednak ktoś tam odpisuje ;) tak oto filozofując, macie sklejany skan (łącznie A3)

 

rzecz z reala oczywiście, żadna fotka. ołówkiem 2B rysowane

pełny rozmiar http://images1.fotosik.pl/207/f4f90145a4ce7c45.jpg

 

i dla wygody:

f4f90145a4ce7c45med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cześć. Co Ty tu chrzanisz, że sie tego nie da poprawić. Bierz gumę, a potem ołówek i zasuwaj. Możesz i od nowa. Ustaw kierunki, zbuduj kolana(pod spodniami je czuć, zwłaszcza, że modelka szczuplutka) Posadź ją na krześle, bo Ci spada. Kładź walory, a nie siano, czyli łap formę kreską. Zróżnicuj walorowo i określ konkretne światło. Światło w rysunku jest najważniejsze, to podstawa formy! Bez światła formy nie zobaczysz. Szukaj formy i doszlifuj anatomię, bo łapki są rurkowate. Na dziś wystarczy. Więcej rysuj w realu na żywca z modela, bo masz nie rozruszaną łapę, co widać, jak cholera, a możliwości tu widzę drzemią ogromne. Więcej zapału, szleństwa, odwagi i TYRKI. Mam nadzieję, że nie przyjmiesz źle mych uwag, bo to Ci więcej pomoże niż peamy na cześć rysunku. Hej ;) PS. Bez obaw pokazywać prace, bo tu nikt nikogo nie chce , ani urazić, ani skrzywdzić, wręcz przeciwnie. Wierz mi tu jest paru wymiataczy zawodowców. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności