Skocz do zawartości

Scena 3D: pokoj dzienny


misoni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No - na miniaturce wygląda luzacko. Modele też zajebiste. Ale tą wersję barcelony (z kanciastą poduchą u dołu - bardzo charakterystyczna wersja) już gdzieś widziałem.

 

Jezeli wszystko twoje to bardzo fajne.

 

Można się czepić renderku. Mała rozdziałka więc ciężko powiedzieć;) Ale jako początkujący użytkownik vraya (który teraz siedzi i się go uczy) strasznie denerwują mnie takie przeciemnione miejsca gdzie się wszystko zlewa - tak jest u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i sie nie znam ,

efekt jest dla mnie dość dziwny ,bo :

-podłoga wygląda jak super wypastowany ,ale jednak granulkowy brudny parkiet..

-modele fajne ale nie Twoje więc ich nie ocenie..materiały bardzo dobre:)

-co to jest to wiszące z lampami..ma jakąś dużą szpare pomędzy sufitem..

-wielkie okno bez rolet/żaluzji co prawda z firanką ,ale chyba jednak za małą:P

Nie bardzo wiadomo co Ty zrobiłeś:)

Ale to takie małe rzeczy...całość jest fajna^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Dizaaaajn mi sie bardzo podoba. Spasowanie kolorow bez zarzutu. Nie podoba mi sie szpara na suficie z lewej strony oraz nie jestem pewny czy nie walnąłeś sie lekko ze skalą, bowiem strasznei nisko u Ciebie jest jen telewozor, do stolika trza sie nachylać a gybym stanął z sofy to widziałbym góre szafek.Nie podoba mi sie jakos dolna czesc mebla po lewej stronie. Sprawia wrazenie zwykłego pudelka bez zastosowania. Dywan tez troche dziwny.Hmmm jesli mnie slepe oko nie myli to masz jakiego kwasa swietlnego w narozniku.To wszystko niweluje jednak spokoj i harmonia wnetrza. Ogolnie ładnie:)

 

Ps W czym render?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie Denerwuje sztuczne światło. Kto normalny w środku dnia pali światło w pokoju z oknem na całą ścianę. No i przez to straciłeś klimacik. Podłoga do kitu.

 

PS. Co to za klocek na którym stoją stoliki i przednie nogi foteli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposob trzeba tam usiasc zeby wygodnie obejrzec tv? ten telewizor to chyba z koniecznosci wstawiles, ja bym tam jakis obraz walnol jak juz bo troce nielogicznie to dla mnie wyglada, ale to tylko moje chore zdanie. ladnie ladnie :) Tak jestem Ciekaw jakby to wygladalo przeliczone maxwellem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec po kolei:) pod sufitem z lampami to oczywiscie tez sufit..:), a pod stolikami i fotelami to filcowy dywan, lampka to bajerek bo mocodawcy lubia takie, podłoga - parkiet olejowany, tv najrozsadniej byloby ogladac z foteli ew. mozna myknac na sofke, meble to poliform zdaje sie, render- vray, reszta zaslon czy czego tam po prawej niewidoczna....hehe to chyba wszystko...ogolnie mial to byc render wnetrza dla ludzi z kasa i tyle. pozdrowienia dzieki za wpisy i jeszcze, jeszcze...:) ehheee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...teraz widzę;) Aaaaaa!! Ja widzę!!;D ...ale już spokój;) Naprawdę fajne materiały (sofa, tv), o świetle ktoś już wspominał, ode mnie jeszcze tylko - zasłona... na śmietnik, lepsze chyba będą pionowe żaluzje, albo po prostu popraw tą zasłonę... Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem juz tu dawno cos napisac, wiec pisze :]

 

Ogolnie render klasy wyzszej, to znaczy bardzo fajo, jak to zwykle u Ciebie. Szkoda bardzo, ze nie wrzucasz wiekszej wersji z mniejsza kompresja, bo to sporo odbiera obrazkowi. Fajoska jest lampka, fajne sa u Ciebie takie wlasnie pomysly na wykonczenie, detale itd, oczywiscie kolorystyka i oswietlenie bardzo dobre. Mogles przysiasc pare minut dluzej i jakos inaczej rozlozyc drewno na framudze okna, jesli jest drewniane, to chyba powinno to inaczej wygladac. Dywan troche wyglada jak taka rozwinieta mata z gabki. Najlepsze oczywiscie kwiatki w wazonikach.

 

PS

Czy tylko ja mam wrazenie, ze budynek jakby osiada na bagnie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności