Skocz do zawartości

[Vray]Brak kompatybilnosci Vraya 1.5 z 3ds maxem 9 [3dsmax]


spinal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chodzi o to ze po zainstalowaniu maxa 9 wszystko ladnie chodzi. Jednak nie widzi mi praktycznie wszystkich dodatkowych plugow jakie mialem zainstalowane w maxie 8. Najwazniejsze z nich to dwa rendery: Maxwell 1.1 i Vray 1.5. Moze bym to olal i poczekal na jas wersje ktora pewnie niebawem wyjdzie ale wydaje mi sie dziwne ze akurat wszystkie dodatkowe plugi mi walnely. Doslownie wszystkie. Co byscie drodzy pamowie i drogie panie poradzili w tej sprawie? Hmmm? Z gory dzia za odpowiedzi :p POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Powiem to tak:

Jak byś miał ..... maxa 9 to byś wiedział, że Autodesk podał informację, że w związku z rekompilacją takich tam pierdół do wersji 64 bitowej, wszystkie ale to wszytskie pluginy MUSZĄ zostać przepisane aby były zgodne z nowa specyfikacją.

 

A teraz miłego czekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez juz od dawna wszedzie trabia, ze vray nie dziala z maxem 9 wiec nie wiem skad twoje zdziwienie/rozczarowanie. raczej nie ma innej metody niz czekanie na odpowiednie wersje tych plugow. nie podejrzewam tez zebys byl zmuszony do przejscia na max r9, wiec grzecznie korzystaj jeszcze z osemki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności