Skocz do zawartości

Pojazd 3D: VW Beetle 1300


Kavel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja pierwsza praca zamieszczona tutaj (pomyślałem że dojrzałem).

Tyle zdążyłem wczoraj wymedolewać i zaczynją się schody, musze zobaczyć tego garbuska na żywo, bo z blueprintów widać jakby przednia szyba była wklęsła w co nie chce mi sie wierzyć, i pewnie błotniki w okolicach świateł są nie takie jak trzeba, ale kurde nie pamietam jak wygląda garbus w szczegółach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to zrobiłem karoserie, teraz musze wyodrębnić jakoś drzwi, maski i okna od reszty, chamferowałem to ale przedobrzyłem i musiałem wrócić do tego stanu, co jest. No i musze gdzieś podpatrzeć jak zrobić otwory w tylnej masce (wywietrzniki). Póki co to....

garb3gz9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne podejscie: może nie wiele widać postępu ale wiele godzin pracy zużyłem, i nie chodzi bynajmniej o tekstury, przy okazji bardzo pomocne było forum.... :)

Ale dalej mam problemy na które nie moge znaleść nigdzie odpowiedzi: np te nieszczęsne otworki wywietrznika z tyłu, jak nic nie wymysle to zrobie poprostu mape przezroczystosci, dlugo sie męczyłem z rogami, np w progu drzwi, teraz tam w miarę wychodzi, ale nie jestem zadowolony z wyniku (siatka paskudna)

No to tyle pisania, pozdrawiam

 

1fh8.th.jpg2kz0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny update, i pewnie ostatni, mam już dość tego garbusa, i tych jego krzywizn (brakuje mi cierpliwości). Dodalem szczegóły i można podziwiać. Mój pierwszy model wymodelowany prawie do konca (brakuje wnętrza, że o silniku i podwoziu nie wspomne).

Chcialem poprawić te wklesniecie pod szybą, ale jak zaczalem poprawiac to prawie calą siatkę przebudowałem i postępów w pracy widać nie było, a w siatce ciągle coś mi się nie podobało, ba chyba nawet ją całkowicie spieprzylem - "...jak zaczniesz coś długo poprawiać, to na pewno to spieprzysz...", ktoś z forumowiczów ma taki podpis, jak trafie na jego maila to za te zdanie dostanie ode mnie punkta reputacji :D

Tak więc pewnie to otatni update tej pracki, moze kiedyś jak nabiore doświadczenia sproboje odnowa wymedolewać garbusa, narazie muszę sie zadowolić tym modelem.

 

vw1rqo5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności