Skocz do zawartości

3d Max sie zwiesza


Gość valek2001

Rekomendowane odpowiedzi

Gość valek2001

Witam,problem polega na tym ze tworze w 3d maxie np kilka plane`ow pod blueprinty,ale gdy chce je obejrzec swobodnie z roznych stron (tzn alt+LMB ) program po sekundzie sie wylancza,nawet okno errora nie wyskakuje wiec nie czaje o co chodzi.sprzet mam raczej dobry, 1Gb ramu, Galaxy 256 MB.Prosze o pomoc :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość valek2001

No wlasnie w tych ustawieniach probowalem wszystkiego :directX,software i open GL,ale caly czas ta sama kaszana.wkurzam sie bo wczesniej jak mialem slabszgo kompa to 3ds hulal bez zarzutow,a tu bida.Tak czy inaczej dzx za inf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może blueprinty mają zbyt dużą rozdzielczość? chociaż zazwyczaj nie powinno być z tym problemów.

 

jesteś pewny że masz odpowiedniego maksa pod swoją wersję windowsa? bo niektóre kombinacje nie były skore do współpracy (np. u mnie max4 z xp)

 

aha i czy zawsze po przestawieniu directX/ openGL itd. startowałeś maksa na nowo? bo trzeba, inaczej nic się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość valek2001

No chyba mozliwe ze wina siedzi w tym windowsie,co gorsze to wogole dzialanie na 3ds (otwieranie roznych zakladek np material editor) ogromnie zamula kompa.MImo tego troche dzialam w 3ds, ale co chwile zmuszony jestem seve`wowac prace,bo nawet czasem autoback_recover potem nie ruszy :(

 

P.S.:kompa restartuje po zmianie ustawien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności