Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

pewnie nie wszyscy wiedzą:P fajnie gdyby ktoś z forum coś wygrał :)

 

 

Pinnacle Systems, znana z kart graficznych oraz oprogramowania przeznaczonych do edycji wideo, zorganizowała we współpracy z firmami Avid, Intel, Canon oraz Creative Labs. niezwykle interesujący konkurs. Udział w nim może wziąć każdy entuzjasta edycji wideo.

 

Pod hasłem "Your moment of fame" (Twój moment sławy) rozpoczyna się konkurs na najlepszy klip wideo. Na potrzeby konkursu udostępniony został bezpłatny, łatwy w użyciu edytor – Pinnacle Studio Online Editor. Tak więc aby wziąć udział w zabawie wystarczy jedynie nagrać krótki film, do zmontowania materiału nie będzie niezbędne ani specjalistyczne oprogramowanie ani sprzęt. Filmy zgłaszane do konkursu dzielone są na 5 kategorii: reklama, wydarzenie, muzyka, sport, TV. Maksymalna długość to 60 sekund (30MB). Do 15 stycznia 2007 roku Internauci mogą głosować na ich zdaniem najlepsze klipy.

 

Oczywiście jak konkurs to nagrody, a w przypadku tego konkursu naprawdę robią wrażenie. Główna nagroda, sponsorowana przez firmę Avid, to wycieczka do Hollywood dla 2 osób (obejmuje bilety lotnicze, 6 noclegów w 4-gwiazdkowym hotelu, bezpłatne wypożyczenie komfortowego samochodu Ford Mustang!! oraz możliwość wejścia do Universal Studios). Ponadto, jury wybierze indywidualnych zwycięzców w każdym kraju, którzy otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez firmy: Pinnacle, Canon i Creative Labs.

 

 

żródło dobreprogramy.pl

 

stona konkursu

  • Odpowiedzi 2
  • Wyświetleń 825
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

Tak jakbym Mustangiem nie jedździł i w Hollywood nie był;)

 

 

Kurcze...takie nagrody...aż by się chciało wystartować.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności