Skocz do zawartości

SCENA 3D: co myślicie


frog

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziwnie wykadrowane- obcięte stopy, ustawienie postaci w centrum ekranu... IMHO warto by wykorzystać ten ciemny ażur do stworzenia ornamentu po jednej stronie i skontrastować ją z czymś odmiennym- moze oświetloną ścianą... Ja spróbowałbym podejść do tego w taki sposób ( mam nadzieję że sie nie obrazisz za szkic) :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obrazam sie. To jest niestety galeria ukonczonych pracek ( niewiedzialem ze bede sie z tym jeszcze dlubal ) , ale zmienilem nieco koncepcje i wyostrzylem obraz ( sorki za zmiany na tym forum ) ale sami mnie do tego zmusiliscie ( zamiast ocenic - mowicie co by bylo gdyby ( wiec oto moje sprostowanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm żadko mi sie zdaza poczuc klimacik w tutejszych pracach, ale ta mnie mile zaskoczyla. Podoba mi sie To co zrobiles. Podoba mi sie to zimno. Wykonanie no, mogło by byc lepsze, ale i tak mi sie podoba. pozdrawiam!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postac wyglada troche jak z kamienia.I ta lewa reka troche taka powyginana jest, kanciate kable.I gdize on jest? bo widze tu murowana sciane i jakies dziwne podloze..skad te wtyczki?moze umiesc go lepiej w jakims laboratorium albo cosik.Warto bylo by jeszcze nad tym popracowac troszke..

-pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem, jest dobrze tak jak jest, a wcisniecie go do laboratorium byloby juz troszeczke dla mnie przesada nobo przeciez nietrzeba ludziom na sile pokazywac wrzystkiego. Podoba mi sie ta pracka dlatego ze reszte mozna sobie domylsec a nie dopatrzec, cala idea tego chlodu jest jakby w tym czego niewiem, naturalnie mozna byloby to wrzystko dopracowac, ale pracka jest w dziale FW takze moim zdaniem niema co sie nad nia pastwic. pozdrawiam all:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności