Skocz do zawartości

Prosty RTS 2D


lor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

od pewnego czasu pracuję nad grą strategiczną pod tytułem URPL28. O projekcie można przeczytać tutaj http://cenobium.org/L0R/urpl28.html

Jak się domyślacie, szukam grafika 2D który wykona grafikę do tej gry. Pracy raczej dużo nie będzie, myślę że najgorsze będzie wykonanie panelu i menu.

 

Jako uzupełnienie tego, co możecie wyczytać na tymczasowej stronie projektu, powiem że wykonałem już w pełni funkcjonalną obsługę map, w tym również edytor map, pięknie działającą minimapę. Stworzyłem własny format do grafiki i oczywiście potrzebne narzędzia (konwerter, podgląd) do niego. Obsługa postaci w tej chwili kuleje - budynki budują się same i tak dalej, ale jest to kwestia dopisania wielu linii kodu i dlatego cały ten proces trwa.

Chciałbym aby ewentualny grafik zaczął od budynków, bo w tej chwili (co widać na screenach) są one po prostu... ekhm no przemilczę ;p

Projekt jest oczywiście w pełni amatorski. Nie liczę na sprzedanie go, tak więc nie oferuję grafikowi żadnego wynagrodzenia, jeśli ktoś się zdecyduje to dla własnej satysfakcji i wiecznej chwały ;p

 

Chętnie też przeczytam co myślicie o tym projekcie, jakieś sugestie, krytyka etc. No i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności