Skocz do zawartości

lista kontaktów gg


Gość micholes

Rekomendowane odpowiedzi

Gość micholes

Ostatnio miałem problemu z kompem bo cały czas mi sie restartował. Postanowiłem zainstalować na innym dysku windowsa, zgrać dane i sformatować dysk C. NIestety nie mam dostępu do gg i moich kontaktów :( Czy da się to jakoś odzyskać???? Czy też raczej dać sobie spokój :( ??????????? Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jesli nie eksportowales listy gg do serwera albo do pliku to pozostaje ci tylko 1 szansa:

jezeli zgrales pliki z katalogu "Documents and Settings/username/Gadu-Gadu" to tam masz swoj profil i wszystkie kontakty, wystarczy ze nadgrasz z powrotem ten katalog do swojego nowego profilu.

 

jezeli zaden z warunkow nie jest spelniony to masz przechlapane

 

Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość micholes

NIestety nie. NIe sądziłm ze cos takiego się wydarzy. W sumie nie powinno. Zero wirusów, sporo miejsca na dysku. Poprostu nie wiem co sie stało ;(((((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micholes przeczytales to co napisalem?

 

jesli nie eksportowales listy gg do serwera albo do pliku to pozostaje ci tylko 1 szansa:

jezeli zgrales pliki z katalogu "Documents and Settings/username/Gadu-Gadu" to tam masz swoj profil i wszystkie kontakty, wystarczy ze nadgrasz z powrotem ten katalog do swojego nowego profilu.

 

jezeli zaden z warunkow nie jest spelniony to masz przechlapane

 

Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość micholes

Witam. mam takie małe pytanko. Otóż po zainstalowaniu na drugim dysku tego samego (ciąły restart kompa i chęć zgrania danych) systemu to przy uruchamianiu komputera pojawia się wybór systemu. KIedy zgrałem dane i sformatowałem dysk c i d wybór systemu nadal się pojawia. Jak się tego pozbyc ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności