Skocz do zawartości

My page...


Gość IriV3r

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka flashem interesuje się juz jakiś czas ale dopiero tera zaczalem probować tworzyć stronki. Obadajcie ten link....

 

www.gbteam.fc.pl

 

Jest to strona "klanu" gier komputerowych. Więc chodzi mi o sama estetykę a nie tematykę. Prosiłbym o ocenę z waszej strony

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tera ja

 

nie za ciężka ? przy 80% myślałem że mnie szlag trafi dobrze że jeszcze transfer w neo mam bo inaczej 10 minut bym czekał

strasznie zółto, daje po oczach

---------editione

logo mi się nie podoba (proporcje liter i styl z turbo pascala)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz o estetykę ?

to Ci powiem że tragedia :| O BRZY DLI WE

nasrane tam jest jakby sie więcej nie dało, w dodatku jest to zrobione brzydko i niechlujnie. Menu odszukałem po skupieniu sie, bo początkowo myślałem ze to jakas 'reklama'

 

1/10 ze wogole działa

sorro

 

edit:

jeszcze dodam że nie wiem po co to we flashu w ogole jest, jak jest tam niego znikome ilości, już wolałbym widziec calosc w html a ładny animowany top we flashu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem jest to stronka klanowa wiec ma zawierac najwiecje ile sie da. Co do wagi pilku .swf to wynosi ona 900 KB. Czy to tak dużo??? Jak mogę to zmneijszyć. Wszystkie obrazki loaduje z biblioteki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal flasha w kąt bo zupełnie nie nadaje się on do tej strony, nie wszystko należy robić we flashu a już na pewno nie tego typu stronkę. Technicznie i graficznie jest to porażka, ale się nie przejmuj, po prostu odłóż ją w jakiś ciemny zakamarek dysku. Weź do łapy ołówek czy długopis, kartkę papieru i zastanów się jak ma wyglądać strona, co chcesz przekazać. Wyobraź sobie że jesteś użytkownikiem który widzi stronkę pierwszy raz, w dodatku jest leniwy i niekumaty, nie chce mu się nic szukać i jeżeli po 10 sek. nie zorientuje się co i jak na stronie to z niej wychodzi. Jak już będziesz miał pomysł i wszystko rozplanowane jak należy do możesz działać w photoshopie, html'u i css, jak już wspomniałem, flash absolutnie nie nadaje się do takiej strony.

 

Stronę trzeba przemyśleć, zaprojektować, napewno sam do tego dojdziesz prędzej czy później :) Tak więc moja rada: zacznij od nowa, połaź po sieci, np. http://www.webesteem.pl i podpatrz jak są robione strony, napewno nie zaszkodzi :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się , a panów wcześniej prosze o wiekszy luz

(Skąd u was taka agressive'a ?)Nie dręczcie . Skoro nie napisał

że ta strona jest doskonala to za co krytykowac ? Krytyka obcina motywacje !!!

 

A co do oceny twojej strony , niestety jezeli chcesz robic

strony musisz postawic pytanie czy umiesz zrobic cos ladnego wizualnie

czy masz gust ? Jeżeli tak to zanim opublikujesz strone podszkol sie troche ,

a zanim zaczniesz projekt narysuj go i rozplanuj . Jeżeli robisz stone we flash pamietaj ze kazda grafika z innego zrodla niz flash dodaje duzo objetosci.A animacje najlepiej robic klatka po klatce bo automatyczna motion tween takze dodaje dosyc do objetosci. Elementy o ktorych napisalem mozesz uzywac tylko kontroluj koncowa objetosc swf !!!

 

 

A co do wedlug niektorych opini ze flash sie nie nadaje powiem ze nadaje sie tylko trzeba umiec !!! Z kolei że przyznaje też że strona bardzo rozbudowana we flashu jest srednim wyjsciem , ale mozna ja rozbic i rozplanowac tak aby byla przejrzysta. Mozna tez uzyc pewnych elementow flash a reszta klasycznie ale tego nie polecam do linkow (flash) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx za rade moze skorzystam z niej w najblizszej przyszlosci. Mam 1 pytanie czy da sie zrobić cos takiego jak logowanie we flashu, tzn. login + hasło i np. 20 takich niby kont???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

git będzie jak zaczniesz edytowac posty a nie pisać jeden pod drugim

tak jest :P

 

co do nauki flasha, to AS to podstawa, bez tego kupke zrobisz.

z literatury polecam 'Flash MX 2004 Sztuka Projektowania" i "Flash MX Vadenecum profesjonalisty" wiem bo sam mam :D

 

czis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fatalny pomysł i wykonanie podobnie. Kto robi serwis we flashu? zastanawiales się jak bedziesz dodawał nowe informacje, bo jesli nie umiesz action script to nie mam pojecią, chyba że masz zamiar za kazdym razem edytować strone flashem i wrzucać na serwer a czlowiek za kazdym razem bedzie czekal kupe czasu az mu sie zaladuje strona? teraz jeszcze słowo o wykonaniu: brzydko i razi w oczy, nie wiadomo co to jest, a efekty jakie masz na stronie mozna miec bez flasha więc po co on ? Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok juz rozumiem o co chodzi. Czy ktoś mógłby mi tylko napisać kad HTML jak zrobić aby np animacja 200x200 byla idealnie an środku ekranu, tak jak w waszych portfoliach??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności