Skocz do zawartości

Scena 3d:mieszkanie


jurop3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kontynuje Temat Związany Z Renderami Mieszkania Które Kiedyś Zamieszczałem W Wipi'e A To Są Efekty Mojej Pracy.

Zapraszam Do Wypowiedzi Na Temat Tej Wizki.

Aha Wsicko Modelowane W Archicadzie+maxie A Render 2 Maxie + V Ray 1,47

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Camera correction mile widziane, w ogóle trochę cięzkie ujęcie. Stół wydaję się jakby latał, ale tam na granicy z podłogą ciężko coś dokładnie zobaczyć. Widok za oknem zbyt wyrazisty i nasycony, szczególnie jeśli spojrzeć na ciemne wnętrze, które de facto jest zbyt ciemne. Nogi od krzeseł... hmm... strasznie porypane i sophisticated. Ogólnie dużo do poprawy. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

ojojoj cos te moje wizki nie robia furory i zainteresowania na forum, drodzy koledzy trochu konstruktywnej pomocy i cos z tego wyjdzie.

wiem ze musze poprawic kamerke stosując modyfikator corection(czy cosik takiego)

ale nie wiem dlaczegu pojawiają sie dziwne rzeczy na lewej zasłonie(ciemniejsze okno i zasłonka), co poprawic w oswietleniu?( swiatło v ray za oknem + jeden direct light )

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojasnij widok za oknem, wywal to swiatelko pod biala polka, popraw w ps'ie te czarne cienie na tej polce, dodaj do kamery modyfikator camera corection, swiatlo naokolo okna(glownie przy parapecie) jakos zlikwiduj.pozdr.

 

witam!

zmieniłem w scence kamerke na kamerke + CAMERA CORECTION i problem z tym ze podczas rendera pokazuje sie okienko

z napisem camera matrix is not ortogonal and max-compatibile shade is on

standard materials and ligfts may shade incorrectly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie tym warningiem.zeby zobaczyc bledy w oswietleniu dobrze jest sobie zapisac scene w mono. wtedy bedziesz dobrze widzial za jasne i za ciemne miejsca.duzo jest tego u ciebie.a wtedy wlacz zeby takie nie byly:]

witam

co oznacza zapisac scene w "mono"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności