Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Creative MuVo TX


salvage

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Być może część z Was widziało Wip'a, dla tych którzy nie widzieli zamieszczam raz jeszcze siateczki. W każdym razie pracę na tym etapie uważam za zakończoną. A oto efekt (jako że nie byłem w stanie zdecydować, który lepszy to zamieszczam oba rendery)

 

finished1.jpg

 

 

finished2.jpg

 

Siateczki:

 

siatka1.jpg

 

siatka2.jpg

 

siatka3.jpg

 

 

Pozdrawiam, salvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiem, ze w WIP'ie walczyłeś z shaderkami, ale niestety to jeszcze nie to, jak również krytycznie można odnieść się do ogólnej prezentacji. Mam u siebie Creative'a Zen Nano Plus i ten czarny plastik tak mocno nie odbija, ma połysk - owszem, ale nie odbija w tak dużym stopniu. Duży plus za model, bardzo szczegółowy. Pozdr!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rendery faktycznie dziwne :). Ale model jest zrobiony bardzo ładnie. Co do materiałów to moduł baterii powinien być troszkę ciemniejszy. Czarny "pen drive" nie jest aż tak połyskliwy. I napisy "MuVo", "TX" itp. są czarne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Być może, że cos nie gra z renderem, ale kiedyś trzeba było powiedzieć dość i przestać to poprawiać :] Co do refleksów, to fakt za mocne, ale wydaje mi się, że nie psują ogólnego wrażenia :]

W każdym razie dzieki za wszystkie komentarze! :D

 

Pozdrawiam, salvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modelik fajny a co do renderow to dawno mnie w twoim wipku nie bylo a ty jusz czfaniaku do finisza wstawiles oj nie ladnie nie ladnie nie bede mial czego krytykowac na pszyszlym spotkaniu :P niebieska czesc tego czegos wyszla bardzo dobrze a z tej drugiej tylko ten czarny material do poprawy i jakies takie badziewne te deski na ktorych to lezy im bardziedz by sie przydal bump niz jakies odbicia. reasumujac zainwestuj w studio bo takie gadzety chyba lepiej w nim wygladaja..

ciumaski :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak miło, że pokusiłeś sie o pare słów ;-)

 

modelik fajny a co do renderow to dawno mnie w twoim wipku nie bylo a ty jusz czfaniaku do finisza wstawiles oj nie ladnie nie ladnie nie bede mial czego krytykowac na pszyszlym spotkaniu :P

 

Rzekłbym, że chyba miałeś dość czasu na komenty w moim WIP'ku, jak sam zdążyłeś zauważyć, na spotkaniu zresztą :P

Spokojna głowa, do następnego zaczne coś nowego ;-)

 

z tej drugiej tylko ten czarny material do poprawy i jakies takie badziewne te deski na ktorych to lezy im bardziedz by sie przydal bump niz jakies odbicia. reasumujac zainwestuj w studio bo takie gadzety chyba lepiej w nim wygladaja..

ciumaski :*

 

Dziubasku, to nie są deski, tylko poprostu tekstura drewna, ma bumpa i specjalnie taką wybrałem, bo mi się podobała (ha!) :D Próbowałem studyjnego rendera, ale jakoś mi się to nie za bardzo pasowało ;-)

I zaiste dzięki Ci za taki obszerny komentarz :D

 

Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności