Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Chromosom


sharq1

Rekomendowane odpowiedzi

Siema all, mam do wykonania bardzo niewdzieczny (jak dla mnie) model chromosomu i jego poszczegolnych elementow. Ma to wygladac mniej wiecej tak: http://images1.fotosik.pl/280/163b71899d2becd9.jpg a mam narazie tyle: 0fccae2f8a22dbaf.jpg

 

Jak widac najwiekszy problem stwarzaja mi te nici (jestem dosyc poczatkujacy). Ten kikut z prawej strony jest nie dokonczony wiec na niego nie patrzcie. Chodzi mi glownie o stworzenie tej poskrecanej nici wychodzacej z chromosomu (ta zolta) oraz dalej nici DNA (ta zielona) zawijajacej sie wokol bialek. Do ich stworzenia posluzylem sie cylindrem z przesunietym pivotem i nadanym twistem ale skutkiem ubocznym skrecania jest splaszczanie sie cylindra, a w jaki sposob owinac nic wokol bialek to juz nie mam pojecia - wiecie moze co mogloby mi pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kolejne poprawki:

e79a11160f0f498a.jpg

Wszystko fajnie, tylko przed chwila skopal mi sie plik chromosom.max Probowal stworzyc kopie ktora nie chciala dzialac, stworzyl kopie w folderze autoback, ktora tez nie dziala a w koncu zle zapisal orginal i kicha...

Znacie moze jakies programy ktorymi moglbym to odzyskac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności