Skocz do zawartości

Online portfolio


Por@szek

Rekomendowane odpowiedzi

Watek zalozylem wczoraj, ale Klicor mi go przeniosl bo dostal wytyczne wiec wyladowalo w webarcie gdzie Imo nie powinno sie znalezc.

Aby ominac system daje lina do webartu -> http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=33162

Ale komentarze zostawiajcie tutaj. Jeszcze pare rzeczy do doszlifowania, ale juz mozna ja uznac za otwarta.

Narazisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Tak jak już wcześniej zauważono, strona trochę mało czytelna, nawet po podświetleniu linku. W galerii gdy najeżdżam na obrazek wyskakuje brzydki napis Click to enlarge. Byćmoże lepiej by było gdyby miniaturka po najechaniu stawałaby się kolorowa? Teraz znikanie obrazka trochę przeszkadza. Ogólnie całkiem fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Dzieki za komentsy.

*Kuba_ - click to enlarge zostanie, przynajmniej narazie. Pozniej sie zobaczy. Co do rozjasnienia stronki, juz zrobilem prawie wszedzie i co do menu i co do koloru fontow.

*ledyr - j/w + to nie sa wszystkie modele :] tylko czesc, szczegolnie z kontraktu w progressivie jest to bardzo mala czesc. Generalnie w PT zrobilem jakies 100 porjektow jak nie wiecej, tutaj jest ile jest. Mam zakaz ich publikacji przez 2 lata od zakonczenia kontraktu a te co sa, zostala na nie wyrazona zgoda.

 

Thx ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności