Skocz do zawartości

Projekt Tatoo


ttaaddeekk

Rekomendowane odpowiedzi

tatoo-start-in_06.gif

 

Kolega i koleżanka, prosili mnie zebym zaprojektowal dla nich tatuaze, prosili o cos wyjatkowego, nietypowego i oryginalnego. I w tym miejscu chcialbym poprosic o jakies pogladowe wzory,zdjecia, koncepcje owego tatuazu. Nie podali jakis specjalnych wymagan wiec jesli chcecie pochwalic sie swoim bodz macie jakies pomyslu to chetnie ogladne (zaplata niech beda punkty reputacji :))

 

pozdrawiam i prosze o wsparcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jesli "prosili o cos wyjatkowego, nietypowego i oryginalnego", to moze lepiej sie sugerowac innymi wzorami tylko cos na czystko wykombinowac? W sumie stylistyka tatuazy jest bardzo hmmm... oklepana, kilka styli i tyle, cos na prawde oryginalnego trafia sie nieczesto, zreszta moim zdaniem orginalnosc nie jest tu najwazniejsza, ma sie podobac wlascicielowi i tyle, nie kazdy obrazek dobrzena skorze wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wpadłem na pomysł i go zrealizuję ;)

 

Pomysł był, żeby sobie zrobić tatuaż na prawym pośladku lub u podstawy czaszki. Tatuaż miałby przedstawiać kod kreskowy (na pośladku +MADE IN POLAND). Tym samym pomysł jest do wykorzystania

 

Fajnymi motywami są jakieś istoty czy przedmioty wychodzące ze skóry, rozrywające ją.

 

Z kolei jeśli znajomi są razem to można zrobić coś, co dopiero po przyłożeniu do siebie stworzy spójną całość. Jakiś wzór ognia i wody, gra kolorów itd. ?

 

 

 

illy -> mmmmm świeży powiew oryginalności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Illy, ja kiedyś zrobilem koledze tego typu charakteryzację, stylizowaną na Terminatora. Ciągnęła mnie wtedy charakteryzacja filmowa, sporo się tego uczyłem na planach filmowych. Efekt przeszedł najsmielsze oczekiwania, szkoda, że nikt nie zrobił fotki...

 

A co do pomysłu na tatuaż, to warto pmiętać, ze nie musi być on linearny, a zatem w grę wchodzi też impresja, plama barwna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności