Skocz do zawartości

Scena 3D: gimli vs szkielet(samuraj)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Fakt

"Master Kiełbaster" możnaby tą cole i kości połączyć:P

cta-lekki reflect + w slot bump'a(mix (1-slot nois) (2-slot textura drewna))

Hynol-tak to zostawiłem, ponieważ nie dawno dostałem gothica III i podejrzewam, że długo nie znajdę czasu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie rozbwaiłeś mocno. Galeria finished work nie jest w moim przekonaniu miejscem gdzie daje się prace które "są skończone, bo nie mam czasu kończyć". Tutaj ludzie często zamieszczają prace nad którymi siedzą długo, pieszczą je do każdego piksela, zawalają egzaminy i zaniedbują żony. Wsadzanie tu czegoś takiego uważam po prostu za niegrzeczne a wręcz obraźliwe dla innych userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregorjan: czy nie uważasz, że nie lepiej by ta praca wyglądała w wątku:

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=31885

 

Praca nie niesie żadnego przesłania, co więcej technicznie nie powala na kolana a co za tym idzie do GFW jeszcze jej daleka droga.

 

Nie było by mojego paplania gdybyś zastosował się do uwagi Hynola:

 

Miejcie ludzie troche samokrytycyzmu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gregorjan: powiedz mi czy chciałbyś aby w Gallery Finished Works pojawiały się renderingi takie jak Jimmy Hendrix Klicka czy Pontiac Pioniera i Pg, czy Robocik Hynola, czy wolałbyś widzieć tam prace niedokończone albo pojedyncze boxy lub sphery ze skylightem i pseudo skomplikowanym światłem tudzież materiałami? Zależy ci chociaż trochę na podniesieniu poziomu prac na max3d.pl?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj gregorjan - widze że ironizować z tobą się nie da. Poza tym tutaj jest sporo maniaków. Sporo ich również było w historii. I gdyby nie oni pewnie dalej siedzielibyśmy na drzewach i obrzucali się kupą ;). W moim przekonaniu twoje "współczucie" dotyczy sporej ilości userów, którzy według mnie w swoim zaangażowaniu idą w dobrym kierunku. Z mojej strony EOT. Nie liczyłbym też na pomoc i odpowiedzi na pytania, bo w sumie można ten czas poświęcić na zabawe z żoną/dziewczyną/psem/kotem/sobą samym (niepotrzebne skreślić). Pozdrawiam. Życze powodzenia w przyszłych dokonaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności