Skocz do zawartości

ciemne powierzchnie modelowanych ścian


r4n

Rekomendowane odpowiedzi

No i świetnie znowu stoje w miejscu...Zaczałem sobie modelować środowisko, w którym bedzie się odbywać "akcja", wprawiam to wszytko ładnie w ruch tak jak chce, ale... Nie wiem co sie dzieje, bo juz przed renderingiem po jednej stronie poiwerzchni ścian jest czarno (ten efekt wystepuje rózniez po nałozeniu materialu na bryłe). Domyslacie się jak to wyglada kiedy do renderingu dodam np efekt czarnej mgły, wyglada to wszytko tak jakby po jeden stronie wogole brakowało scian!! Jak sie pozbyć tego efektu?

Aby lepiej zobrazować problem dołączam zrzut ekranu do posta

 

Pzdr

ps. scena jest narazie bez zadnych świateł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

No dzięki chłopoki!!! To sobie jade z koksem dalej ;-) Taka tylko mała refleksja mi sie nasunęła, bo moje panowanie nad 3d studio maxem zamyka się własciwie na tych wszystkich tutorialach, które kaza zrobic po drodze autorzy swoich ksiazek i zadziwiajaca czasami rzeczą jest jak czasami, pomimo tego, ze wydaje sie ze panuje nad jakims fragmentem tego programu, człowiek potrafi zatrzymac sie w swojej pracy nad taka pierdoła jak przestawiłem w poscie... Całe szczescie, ze czuje presji zwiaznej z zarabianiem pieniedzy na tym programi, bo bym nie wytrzymał nerwowo ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności