Skocz do zawartości

[arch] domek jednorodzinny


lolipop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O architekturze też powiem (bo forum dotyczy architektury),że zbedne są tutaj kolumny i te okapy przypominające ostatnią realizację p.Smolika z Rewala ( te elementy pochodzą z innego kodu, innego, bo nie pasują).

Dół i drewniane pudło są ok gdyby nie znów zbędne wstawki z kamienia, użyte niewiadomo dlaczego, i niewiadomo dlaczego w tych akurat miejscach.

To troche tak jakby cała wiedza inwestora o architekturze zbudowana była lekturą jednej książki o domach w stylu eklektycznym zetknięta została z wiedzą architekta "?edukowanego?" książkami z nowszymi realizacjami. Może też sam architekt nie wiedział na co ma się zdecydować. Wizualka bardzo dobra, ale ten kamień... może displacement i zmiana koloru by pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-srodkowe okno przeswietlone, zgadza sie.

-brak wyjscia na balkon, zgadza sie.

-kolumny zbedne, zgadza sie.

-architektura przekombinowana?...hmm..mam sie powtarzac?:]

-ustawienia swiatla. dome light:1,6 lekko niebieskie; w srodku omni 1,0 lekko zolte, irr+light cache- ustawienia standardowe obnizone o polowe.

enviro i reflection w koloze nieba.

-firanka to model, zwykle domalowuje w corelu pod warstwa reflection.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsiejsza architektura ;) ehh lolipop, a pamiętam jeszcze te wizki z konserwy ;) rehabilitujesz się szybko. Wrzucałeś teraz też jakieś swiatło do środka? W poprzednim trochę bardziej mi się podobał klimacik. Fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo sympatyczna architektura, mógłbyś pokazać rzuty? na pierwszym obrazku trochę niedopracowany raster drzew w tle. na drugim pies mógłby mieć bardziej zdjęty obrys w PS, bo za bardzo wyskakuje mu ciemny grzbiet. ja osobiście unikam takich wklejek, jakby się nie gimnastykować to zawsze wyglądają sztucznie. firany w - jak domyślam się - salonie - bombastyczne :p. Co tu gadać druga wersja bije na łeb tą pierwszą, i mam na myśli architekturę a nie render.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już wyszło zupełne pomieszanie z poplątaniem.

Osobiście proponowałbym wciśnięcie "del", kilkudniowy urlop i zaczęcie od nowa :P

A poza tym barierka na drugim obrazku jest nieprzepisowa aż razi...chyba że ten facet ma jakies 2,3m wzrostu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności