Skocz do zawartości

Scena 3D: Podniszczony domek


Yaro16

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to moja pierwsza praca,pierwsze "coś"na świerzym powietrzu.Wem że dużo mógłbym udoskonalić ale i tak sie ciesze że skonczyłem. Prosze o komentarze,uwagi,porady aby na następny raz zrobil lepiej.

 

Z góry Thx za wrzystkie komenty..

222js4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak wizje tego domku wziełem z tutka ale zobaczyłem ze wrzystko jest robione tak jak ja robie to zaczełaem robic tylko patrzac na ten domek,textury tesz sa inne,co do dachu to niechce mi wyjsc dobrze niewim co zle robie.Co do oswietlenia to niewiem jak zrobic aby lepiej wyszło.Ciesze sie ze duzo sie nauczyłem przy tej scenie.

 

thx za komenty i prosze o porady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgadzam się z przedmówcami, momentami jest złe mapowanie, chociażby na tym murze zaraz po lewej stronie, a domek to wzorowany jest pewnie na tym tutrioalu yellow house, czy jakoś tak, jak się nie myle:D Ale całkiem sympatycznie i kilka swoich elementów wprowadziłeś, np ławeczke.. Powiem tak jak na pierwszy model naprawde ładnie, co więcej uważam, że jest to jeden z fajniejszych tutków dla początkujących, jak się człowiek weźmie w kupe:P i zrobi do końca to naprawdę bardzo dużo może się nauczyć z tego tutorialu. A więc powodzenia w dalszych bojach..:)

PS widze, że też miałeś problem z kratami w oknach:P bo np wchodzą Ci na ławke:)

Ps2. Ja sam od siebie dorzuciłbym trochę więcej szczegółów, na przykład dał śmieci, kępki trawy wystające z chodnika, ściekówke na ulicy, połączył jakoś ładnie budynek z kratą od bramy..Ale to tylko moje pomysły..

Ps3. Kable trochę nienaturalnie wiszą...

A hihi udało mi się odnaleść na dysku moje próby walki z tym tutrialem.. Mam tylko jeden render i do tego niedokończony:( ale może coś Ci się spodoba i wrzucisz w swojej pracy.. Sorki za jakość rendera i to, że jest niedokończony, ale tylko taki mam!:(

domek2xp5.jpgdomek2td6.jpg

PS. zmieniłem trochę domek od pierwotnej wersji w ps-ie, bo żal było takie badziewie wystawiać:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoł duzo lepsze od mojego,ale jeszce spróbuje to lepiej skonczyc.na pierwszy ogień leci dach i ławka.Jutro dam do wipa i sie pomęcze.

 

Ps Oczek masz moze te tekstury które były wykorzystywane w tym tutorialu bo te moje to płakac i płakać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj czy lepsze, czy nie, to nie ma co główkować.. Bo to nie o to tu chodzi..:) No popracuj, bo to dobra scenka, jak już wspomniałem do ćwiczeń, naprawde warto.. Niestety nie mam tych teksturek, ale polecam Ci np tę stronkę http://www.mayang.com/textures/ dużo fajnych teksturek, a i jeszcze jedno, widzę, że działasz w v-ray'u to pobaw się displacmentem i bumpem, naprawdę czynią cuda..można oszczędzić sporo czasu.. Powodzonka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności