Skocz do zawartości

Następny co sobie próboje zrobić portfolio


mirach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Portfolio próboje sobie zrobić chyba juz z 4 razy, całe szczescie nie pokazuje go nigdy ludzią bo zwykle wyglądają okropnie :)

Dzisiaj czy wczoraj, dane mi bylo obejżeć Before and After, taki magazyn z pomyslami na, no więc był tam pomysł na minimalistyczną strone opartą na podziałach na 3, no i sprobowalem i coś z tego wyszło, teraz pytanie, jak sądzicie czy nadaje sie to na portfolio ?

Gdzieś tam trzeba bedzie powstawiać miniaturki, ale nie wiem gdzie zeby nie zaburzyc kompozycji.

A, no i wszystko to dopiero koncept nabazgrany na szybko w PSie, a nie wersja finalna (tekst, linki itp jeszcze nie przemyslane).

 

portfolio1rv8.jpg

 

Ale to nie koniec męczenia was, jakies 1,5 roku temu zrobiłem prawie kompletne portfolio, ale coś mi w nim nie grało, a teraz sobie o nim przypomniałem. Co o nim sądzicie ? Bo ja teraz jak zobaczylem to przedewszystkim pomyslalem ze lewa strona odciąga od treści.

 

http://oak.pl/~zaq/mp3/portfolio/

 

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Layout ładny. zamiast miniaturek proponuję zrobić nazwy prac i po najechaniu myszką żeby się ten obrazek(gdzie teraz jest toster) podmieniał na daną pracę.

 

Co do prac 3d. Proste ale dopieszczone bardzo. świetna robota. gratuluję uporu i chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam mam po prostu galerie w SV, jak dla mnie to jest najlepsze :)

 

Co jest sygnałem że niepotrafisz zrobić własnej. Portfolio to też moze być twoja praca. A dla potencjalnego pracodawcy jest sygnałem o dodatkowych umiejętnościach, może powiedzieć więcej o tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis: dzięki :) Co do miniaturek to też mi nie pasują jakoś kompozycyjnie do tego, myślalem o samych cyferkach, ale mi by się nie chciało klikać na nic nie mówiące cyferki w poszukiwaniu pracy, na nazwy jakos nie wpadlem.... O,o Jutro w domku wypróbuje rozne warianty i postaram sie wrzucić co mi z tego wyszlo.

 

Drab: też sie nad tym zastanawiałem, ale oprocz 3d lubie też sie grzebac w HTMLu i CCSie, moze nie robie tego mega-pro, ale mam przy tym troche radości :)

 

 

Edit: te monitory mnie zabiją, w domu ta zieleń na dole jest szaro-bura a w pracy nasycona i jasna... :)

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, bede musiał sciemnić, to ma być taki zdechły świerk na jesieni...

Menu tam dałem bo chce zeby to przypominało coś w rodzaju książki / katalogu, ale chyba nie jest tak nietypowe zeby utrudniało poruszanie sie, tak se mysle przynajmiej :)

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kolorek przyciemnilem... nic nie pomoglo, w pracy nadal wyglada jak wiosenna trawka na dobrym nawozie. No nie wazne.

W kazdym razie, w swieta z 4 razy przepisywalem te portfolio, bo uparlem sie ze bedzie na CSS i JS bez flasha, a najwiecej klopotow mialem zeby na IE to wygladalo tak jak powinno. Kod nadal nie jest tak czysty jaki chce zeby byl, ale wszystko bedzie przemiecione zanim wyrzuce style i skrytpy to zewnetrznych plikow.

 

http://oak.pl/~zaq/portfolio/3dscenes.html

 

A, działają tylko linki z Galerii

 

Jeszcze nie skonczone, ale dezajn mi odpowiada, wiec jedyne co pozostaje to najtrudniejsze... napisanie cos na przywitanie i cos o sobie... i teraz nie wiem czy pisac jakis dluzszy tekst, czy tylko pare słów, bo niby w dluzszym tekscie lepiej wyraze siebie, ale czy pracodawcą chce się czytać ? :)

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności